Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l Koledzy jaki plyn lepiej zalac jesli chodzi o ate to typ200 czy blue racing czy moze cos polecacie innej firmy? Zastanawialem sie nad tym typ200 bo dev sprEdaje go do kazdego zestawu hamulcowego ale ten blue racing jest troche drozszy i zastanawia mnie czy faktycznie lepszy. Spokojnie starczy typ200:good:
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l panowie przy swapie 320 @288 potrzeba z tylu zmieniac oslony tarcz? wiem ze z przodu nie trzeba a jak z tylem?
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l panowie przy swapie 320 @288 potrzeba z tylu zmieniac oslony tarcz? wiem ze z przodu nie trzeba a jak z tylem? Tak, zmieniasz tylne osłony a przednie zostają bo są takie same do 288, 312 i 320
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l do 320 ?:whistling:to samo No tak to wymyślili... Moim zdaniem mogłyby być ciut większe...
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l moim skromnym zdaniem to 280/312 i 321/345 a to że podchodzą od 288 do 320 to wiem
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l Okej, a czego mozna sie spodziewac po tym blue racing? Jesli jest lepszy to roznica w cenie tak naprawde jest niewielka. Ile wogole wchodzi do ukladu w b6?
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l Fajny komplet hamulców 345mm za dobra kase : Zaciski Brembo Porsche Audi S4 RS4 B5 345x30mm (4170152154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l Za darmo tego nie wezmę, mocno przereklamowany szajs. Gdyby jeszcze tarcza miała 34-35mm grubosci to można to przełknąć ale waga wszystko by zabiła.
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l to fakt ostatnio odkrylem za nawet u mnie te tarczki 320x30 jakos szybko łapią temperaturke trza bedzie pakować z MLa 330x32 na nastepną wymiane
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l I od Q bo z oski nie pasują. znaczy że od zwykłego b7 3.0 tdi tylne osłony nie podejdą do b6? ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- mam takie OSŁONY TARCZ HAMULCOWYCH AUDI A4 S4 B7 8E0 3.0 TDI (4146917072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Opublikowano 23 Kwietnia 201412 l a ośka ośka? czy b7 3.0 tdi wszystkie były Q? ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- innymi słowy czy to co mam będzie do b6 pasować?- mam ośkę
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto