Opublikowano 1 Maja 201412 l mma pytanie w normalnej b7 2.0 tfsi 200hp występują tarcze 320 na przodzie ?? czy mniejsze bo nie długo będę chciał wymienić ale zastanawiam się czy od razu na coś wiekszego nie wymienic z tego co czytalem to mozna bez problemu 340 wrzucic a jak z tyłem jest jakie tam sa rozmiary ?
Opublikowano 1 Maja 201412 l oczywiscie przy wiekszych tarczach tzreba zmienci tez zacisk jak dobrze rozumiem ? i powiedz mi jeszcze z jakich modeli podchodzą do mojej b7 te zestawy do upgrade?
Opublikowano 1 Maja 201412 l Tak się zastanawiam jak już mam zwrotnice z S4 B5 czy w moim aucie (A4 B5 2.8 V6) można zastosować zacisk jednotloczkowy pod tarcze 320mm z B7?
Opublikowano 1 Maja 201412 l Nie bardzo rozumiem w czym masz problem ? Zdejmujesz starą i zakładasz nową, ot cała robota
Opublikowano 1 Maja 201412 l Tak się zastanawiam jak już mam zwrotnice z S4 B5 czy w moim aucie (A4 B5 2.8 V6) można zastosować zacisk jednotloczkowy pod tarcze 320mm z B7? Tak
Opublikowano 1 Maja 201412 l Tak się zastanawiam jak już mam zwrotnice z S4 B5 czy w moim aucie (A4 B5 2.8 V6) można zastosować zacisk jednotloczkowy pod tarcze 320mm z B7? Tak Czyli pasuje wszystko plug and play? czujnik ABSu nie będzie wariował?
Opublikowano 1 Maja 201412 l A niby dlaczegi ma wariowac ??? Wszystkie koronki daja tyle samo impulsów.
Opublikowano 1 Maja 201412 l Dzieki, czy wymagane jest posiadanie aluminiowych zwrotnic z S4/RS4? czy można zamontować te hamulce pod żeliwną zwrotnice z S4...?
Opublikowano 3 Maja 201412 l http://s2.postimg.org/lis8kfwz9/image.jpgCzy to jest zacisk 288 tyl? Dev a jak ocenisz jego stan wizualnie?
Opublikowano 3 Maja 201412 l Dave co moze dzwonić w zacisku z prawej strony przod w b5 ptzy jezdzie na wprost i skrecie w prawo? Jak skręcam w lewo to przestaje i jak dosisne hamulec to przestaje ? Zdjolem koło i sprezyna od zewnetrznej jest a czy klocek od wewnątrz tez powinien miec sprężyne lub cos podobnego bo nie widziałem :-( dzwiek wkurzajacy :-( Wysłane z mojego GT-I9100
Opublikowano 3 Maja 201412 l http://s2.postimg.org/lis8kfwz9/image.jpgCzy to jest zacisk 288 tyl? Dev a jak ocenisz jego stan wizualnie? Stan wizualny: używany Po takiej fotce to nikt ci nie powie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto