Opublikowano 30 Stycznia 201511 l jarzma piaskowane i malowane proszkowo, zestaw od DEVa nie było lipy wszystko eleganckie
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l Nic nie bylo smarowane, po proszku nie ma potrzeby. Tez mnie to dziwi bo nigdy nie bylo reklamacji tego typu. Dzwonilem do Kolegi, bo nie poinformowałem go o dokreceniu tylnych srub w zacisku. Gabalo sprawdz jeszcze luzy na zawieszeniu, bo tarcza hamulcowa jest idealnym głośnikiem zawieszenia. Auto dostało na przod ciężki zestaw i mogło się zdarzyć ze jest gdzies luz.
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l No właśnie pamiętam naszą rozmowe, sprawdziłem i dokręcone wszystko było, na stacji diagnostycznej byłem i sprawdzali mi wszystko twierdzą że auto jak nówka, dziwi mnie aby ze piszczenie jest aby po deszczu lub jego trakcie a jak jest sucho to cisza. DEV spokojnie ja żadnych reklamacji nie chce robić jestem mega zadowolony z hamulców i z tego jak teraz auto hamuje Tylko te piski troche irytują. Gdzieś w necie czytałem że ludzie czesto maja problem ze im coś piszczy na zimnych tarczach lub własnie w czasie deszczu.Nawet duzo przypadkow znalazłem ale musi być sposób na wyeliminowanie tego. Bede w PL to najwyżej z tym zawieszeniem podjade z 30kilometrów dalej do jakieś innej stacji diagnostycznej niech tam jeszcze raz sprawdzą wszystko. Tak jeszcze myślałem że może klocki zeszklone czy coś ale nie katowałem go z 200km pierwsze spokojnie przejechałem i właśnie po tym czasie zaczeło sie cos oddzywać, zrobiłem potem trase na DE 500km prawie i tez bez wiekszego hamowania, ostatnio pare razy wdepnąłem ale tez bez szału ze 120 do 50 zbiłem, a moze wziąść i z wiekszej predkości przeheblować go z 2 razy? Czy raczej tego nie robić?
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l No w sumie tak tylko zimówek nowych szkoda, ale co tam wieczorem je przeoram troche na autostradzie Jeszcze mi do głowy przyszło ze moze przy odpowietrzaniu gdzieś pęcherzyk został powietrza ale to by pedał wpadał raczej w podłoge wtedy. Zobaczymy przechebluje je i zobaczymy.Jutro sie odezwe czy nadal piszczą chyba ze deszczu nie bedzie
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l No niby proszkowanych nie trzeba ale nie zaszkodzi Jak dla mnie to delikatnie przesmaruj ATE Plastilube w miejscu gdzie klocek leży w jarzmie i klocki przeleć na kamieniu, powinno pomóc
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l Dev złożył byś mi taki zestaw na wierconej tarczy? Pisz na pw albo na e-mail [email protected]
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l Zaden problem z tym ze ja nie mam pw. nr do mnie masz ponizej, dzwon w każdej chwili
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l No niby proszkowanych nie trzeba ale nie zaszkodzi Jak dla mnie to delikatnie przesmaruj ATE Plastilube w miejscu gdzie klocek leży w jarzmie i klocki przeleć na kamieniu, powinno pomóc Jak testy konkretnego rozgrzania, i wychamowania z duzych predkości nie pomogą to tak spróbuje moze przesmarować, tylko tak jak móiłem wydaje mi się ze kwestia smarowania to i na suchym by piszczały a robią to tylko w deszczu Ale zobaczymy jak nic nie pomoże to tak jak mówisz przesmarowanie też nie powinno zaszkodzić
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l Dev powiedz mi bo już mam dość z moimi hamulcami.....zestaw przod s4 , tarcze oz klocki ori audi.......już czwarty zestaw i ciagle mi wyebuje tarcze , jakis czas jest ok a pozniej znowu robi sie to samo ciagle gnie te tarcze i wali przodem sprawdzalem już wszystkie możliwości co jest przyczyną?
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l też zaczołem obstawiac piasty bo nie ma juz raczeni innej opcji, jest możliwosc ze piasty pogielo ? i dlaczego
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l A widziales jakiej są grubosci ? Przydziadowali na materiale, z tyłu są grubsze. Trzeba je wyprasowac i dac do tokarza, zbierze ze 4-5 setek i bedzie ok.
Opublikowano 31 Stycznia 201511 l A widziales jakiej są grubosci ? Przydziadowali na materiale, z tyłu są grubsze. Trzeba je wyprasowac i dac do tokarza, zbierze ze 4-5 setek i bedzie ok. eh pewnie sam sobie nie poradze bo trzeba zwrotnice zdemontowac .... a jak juz bedzie w tym stanie to można by od razu pewnie łożyska zmienic , czy kupić nowy zestaw ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto