Opublikowano 7 Lutego 201511 l czy ten zestaw jest p&p do b6 ? http://allegro.pl/zaciski-jarzma-tarcze-przod-320mm-audi-a6-c5-02-04-i4991902043.html
Opublikowano 7 Lutego 201511 l czy ten zestaw jest p&p do b6 ? http://allegro.pl/zaciski-jarzma-tarcze-przod-320mm-audi-a6-c5-02-04-i4991902043.html Tak ryju. Ale to bardzo kiepska cena za taki zestaw:wink:Tapnięte z SGS5
Opublikowano 7 Lutego 201511 l Właśnie kupiłem zaciski po 40zl takie. Tarcze i tak raczej trzeba nowe dać ale tarcze nowe za 300zl można kupić Tapnięte z SGS5
Opublikowano 7 Lutego 201511 l ty to szczęściarz jesteś to wiesz dopytam co to za tarcze i klocki w tym zestawie ma i niech zdjęcia dośle to pomyśle.. to są takie zaciski do których twoje blaszki będą pasowały ? bo ja nie ogarniam jeszcze tych hamulców
Opublikowano 7 Lutego 201511 l Tak będą. Wpisujesz zacisk a6 c6 I od najniższej ceny i sa:wink: Tapnięte z SGS5
Opublikowano 7 Lutego 201511 l Ale Kolega chyba pytał czy Twoje blaszki będą pasowały do tego zacisku z C5 Do zacisku z A6 C5 blaszki Wandeja nie podejdą.
Opublikowano 7 Lutego 201511 l A czym one się różnią? Chyba są identyczne te z linku jak c6. Polifty niektóre miały takie zaciski Tapnięte z SGS5
Opublikowano 7 Lutego 201511 l wiem że są od c6 ale czy to to samo co allraod ? tarcze i klocki to jaki koszt za takie przyzwoite ? te z aukcji wyglądaja jak te z c6 - moze w poliftach allroad z konca produkcji taki już montowali ? Edytowane 7 Lutego 201511 l przez kkrawat
Opublikowano 7 Lutego 201511 l W poliftach C5 klocek ustala drut, a nie blaszka chyba. Byly takie i takie czy ten zestaw jest p&p do b6 ? http://allegro.pl/zaciski-jarzma-tarcze-przod-320mm-audi-a6-c5-02-04-i4991902043.html za 900 oddam Ci pomalowane proszkowo z nowymi tarczami i klockami
Opublikowano 7 Lutego 201511 l Dev jakie inne zaciski bys proponował pod 345 od S-owych ? moga być np takie od Q7 / Touarega http://allegro.pl/audi-q7-touareg-brembo-18-zacisk-hamulcowy-i4979251199.html
Opublikowano 7 Lutego 201511 l 6 tloki wygladaja dla nie slabo, sa za wielkie 345 z q5 polifta tez moga byc
Opublikowano 7 Lutego 201511 l 345 z q5 polifta tez moga byc Zaciski fajne, alle z dostępnością w przyzwoitej kasie ciężko niestety
Opublikowano 7 Lutego 201511 l dobra alternatywa to tez 4 tłok z touarega v6 na tarczy 330, zaciski chodza po 8 stow, klockow do tego tez jest w ciul Edytowane 7 Lutego 201511 l przez pioteros
Opublikowano 7 Lutego 201511 l Czasami mozna wydrzec za 600zl kpl To prawda, ale trza byc szybkim i czujnym i trafic na sprzedającego, który w sumie nie wie co sprzedaje.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto