Opublikowano 28 Stycznia 201511 l Tak tylko sobie zgaduje bo juz raz coś wygralem:decayed: Tapnięte z SGS5 A blaszki pewnie jutro pośle 2 na próbę tylko zostawiasz jak będą ok? Bo nie wiem czy naklejac znaczek:wink: Tapnięte z SGS5
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l wygrałes ale nie skorzystałeś tutaj nie ma konkursu co z moimi blachami ?
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l 43mm i możesz zgadywać Jak 43 to nie mam pomysła chwilowo T5 T5tka ma tłoczek 41mm
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l podejrzewam że cos bym znalazł ze 6 sztuk tam idzie chyba że to jakis fejk
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l Autor podejrzewam że cos bym znalazł ze 6 sztuk tam idzie chyba że to jakis fejk Jakaś wyścigówka... Ciekawie to musi hamować.
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l w d.... mam Twoje zaciski o blachy pytałem Jutro maks w piątek posyłam Naklejka ma być? czy bierzesz typowo do testów? Hammer z tamtego sezony z f1 może z demobilu coś założ Od razu Ci heble będą aku ładować
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l Dev potrzebuje klocki, miałbyś coś do tego o żesz ty w życiu A ja myślałem że tego już generalnie się nie przebije
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l w d.... mam Twoje zaciski o blachy pytałem Jutro maks w piątek posyłam Naklejka ma być? czy bierzesz typowo do testów? ma byc fullwypassssssss
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-b6-b7-hamulce-s4-kompletne-przod-CID5-ID7Ds5l.html?ref%5B0%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=895925305&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Baction%5D=answer&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Bid%5D=895925305&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Bxtor%5D=EREC-58-%5Bid1%5D-20150129-%5Blink%5D-28217023%401-20150129160248&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Butm_source%5D=serviceletterMessage&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Butm_medium%5D=email&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Butm_campaign%5D=link&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=answer# Moze mi ktos cos piwiedziec o tych tarczach i ike ten set jest tak naprawdę warty? Dzieki pozdrawiam
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l Musisz sie dowiedziec jaka jest to dokladnie srednica i wysokosc, podaja 347 a powinno byc 345mm. Jezeli jest to 347 to tarcza ma wysokosc 52mm i nie bedzie pasowac a przy 345 - 46.5mm I ta pasuje.
Opublikowano 30 Stycznia 201511 l Koledzy spotkaliście się już z tym takim? A mianowicie z 2 tygodnie temu moje autko dostało hamulce od 3.0 tdi 320/288mmm tarcze ferodo i klocki ferodo premier. Na tym zestawie zrobiłem juz jakies 900 kilometrów i jest taka irytująca sytuacja, a mianowicie zawsze gdy pada deszcz lub jest niedługi czas po deszczu to hamulce piszcza (taki dźwięk jakby sie klocki konczyły) ale nie przy normalnej jezdzie i hamowaniu ale tylko i wyłącznie w hamowaniu bardzo delikatnym i tylko z małych predkości np 10km/h max 15km/h, Poprostu sobie jade hamuje przed skrzyżowaniem wszystko elegancko i kiedy tocze sie powoli ostatnie metry i dohamowuje to wtedy jest pisk . Byłem na stacji diagnostycznej auto wytrzepane luzów nigdzie nie ma, mechanik rozbierał koła piasty też niby ok a jednak piszczy. Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze gdy tak sie tocze i delikatnie wciskam hamulec i przy tym skręcam to dźwięk jest głośniejszy ale może to moje urojenie bo ten skręt z piszczeniem wykonywany jest głownie przy wjeżdzie w garaż podziemny więc moze poprostu echo nasilać dżwięk. Żeby nie było tarcze przykręcone i kołą też Macie jakieś sugestie a może to poprostu muzykalny zestaw ferodo Kiedy pogoda jest normalna znaczy sucho to nie piszczą ewentualnie raz na 50 hamowań delikatnie może gdzieś a jak leje deszcz to 8 na 10 hamowań piszczenie. Za 2 lub 3 tygodnie bede w weekend w Polsce wieć bede miał szanse wjechać na warsztat i konkretnie przy aucie sprawdzić jeśli oczywiście pojawią sie jakieś nowe mozliwosci co sprawdzic.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto