Opublikowano 21 Stycznia 201511 l Dzięki koledze sieman wybór padł na 320/288 Zimmermany + klocki z org.
Opublikowano 23 Stycznia 201511 l dev do ciebie wiem ze nie audi ale potrzebuje info a priva nie da sie wyslac...czy te zaciski sa z golfa 7 rs?bo po tych num.co koles podal niewiele moge znalezc...etka pokazuje inne num.zaciskow dla golfa rs ale kolor ten sam....golf 7 rs mial tarcze z tylu 310mm i taka mnie interesuje http://allegro.pl/show_item.php?item=4975020096 tarcza na tyl o średnicy 310mm jest wentylowana i ma grubość 22mm. Po zaciskach widać że nie wejdzie tam aż taka gruba tarcza.
Opublikowano 25 Stycznia 201511 l Panowie pilna sprawa jestem w trakcie montażu przodu 320mm z 3.0TDI a4 b7 kupione od forumowego kolegi i tarcze kotwicze od 320mm nie pasują maja inne otwory montażowe. Mam zostawić te z 312mm czy to jakoś się przerabia?? Prosze o pomoc.
Opublikowano 25 Stycznia 201511 l Dziękuje No i kolejny problem, po regeneracji tłoczków hamuje, ale pedał miękki jak faja ;/ Trzeba robić procedure odpowietrzenia pompy vasem czy manulanie uda się to uratować? Edytowane 25 Stycznia 201511 l przez rodzyn889
Opublikowano 26 Stycznia 201511 l Szybkie pytanko. Czy osłony tarcz tylnych 288mm podchodzą z quattro do ośki bez problemu?
Opublikowano 26 Stycznia 201511 l Tak, bez problemu. Ech, drugi, coraz wolniejszy człek na starośc Edytowane 26 Stycznia 201511 l przez staniek
Opublikowano 26 Stycznia 201511 l To bardzo dobrze A tak z ciekawości to dlaczego w druga stronę nie pasują no bo jak podchodzą z Q do FWD to rozumiem że mocowania takie same
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l Tomek duże naprężenia działają na ten drut montażowy w zacisku 320mm?? Kończę robić te blachy i nie wiem czy zwykły nit wytrzyma czy trzeba by było to spinać stalowymi?
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l A ta wypustka na dole musi być zamontowana w blaszce klocka? Bo tą blachę od esy strasznie ciężko tam wcisnąć
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto