Opublikowano 27 Stycznia 201511 l stalowe jest w oryginale Edytowane 27 Stycznia 201511 l przez daniels
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l Dev wracając jeszcze do Naszej rozmowy o zaciskach 320/288 czy one wjdą pod fele 16 taka jak poniżej? http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-alufelgi-audi-a4-b7-b6-a6-c5-c6-i4991129980.html
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l tomciu, hebel z pontona 5.0 tdi 335mm da rade podpasic do np b5 czy b6? zacisk na linke normalny? glownie chodzi o zaciski/jarzma
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l Jarzma od pytona mają inny rozstaw mocowania do zwrotnicy (chyba 120mm, taki sam jak w A8 D3), no i linka ręcznego ciągnie dźwigienkę w drugą stronę niż w B5 czy B6. Myślałem coby coś cudowac z tym zaciskiem w B6, ale dałem spokój, sporo w ..uj kombinacji. Niemniej jednak sprawa do ogarnięcia dla upartego, a ceny zacisków bardzo przystępne Pozdro Edytowane 27 Stycznia 201511 l przez staniek
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l Tu masz tył na zacisku z pyytona w C5tce, jarzmo chyba z C6 pod 335mm http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?s=8c3799e6e2709cd2751b558f62d1137b&t=354469
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l Tu masz tył na zacisku z pyytona w C5tce, jarzmo chyba z C6 pod 335mm http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?s=8c3799e6e2709cd2751b558f62d1137b&t=354469 to konkretne jarzmo jest z a6 c6 pod 330mm
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l Właśnie jestem na etapie mieszania w gaciach w zakresie tylnych zaciskow od S4 B6/7 tarcza 300/22mm. Musze tylko sprawdzic jeden patent, jak przejdzie bez problemu to zaciski (bez jarzm) będą za 150-200 2 sztuki. Ale na razie cierpliwości, nie pytac, nie pisać, nie dzwonic, ogólnie to nie wqurwiać. Zrobie to zapodam pomysła. Edytowane 28 Stycznia 201511 l przez Dev
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l a ja już założyłem ;/ Chętnych na 288 na tył będzie jeszcze sporo więc nawet po przejściu na 300 znajdziesz kogoś kto przygarnie
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l W skrocie: chodzi o to aby przełożyć mocowanie i dzwignie hamulca ręcznego tak aby podeszlo do B6/7. Będzie zrobione to powiem co i jak.
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l ...uj w pontona. tutaj idzie o zacisk z innego auta. jak bedzie zrobione to do Ciebie pierwszeego zadzwonię
Opublikowano 28 Stycznia 201511 l nie planuje poki co przesiadki ale kombinuj bo jestem ciekaw co tam za renówki bedziesz rozbieral
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto