Opublikowano 24 Grudnia 201411 l Ok to ten temat mam już wyjaśniony A teraz zapytam tak...ma ktoś na zbyciu osłony tarcz tylnych od kompletu 3.0tdi?
Opublikowano 24 Grudnia 201411 l Kurcze chciałem używki, Na aledrogo mam coś takiego http://allegro.pl/oslony-tarcz-hamulcowych-tyl-audi-a4-b7-8e0-3-0tdi-i4795644777.html powiedz co myślisz o tym? Chociaż w sumie DEV jesli za te nowe tylne osłony zrobisz mi cena max do 200 za komplet to dolicz je do czerwonego zestawu hamulcowego co mi w styczniu bedziesz szykował
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l not o ładne jaja, dobra DEV wszystko mi sie kompletuje u Ciebie to niech do końca tak będzie i do mojego zamówienia dolicz mi te nowe osłony od Ciebie i wezme wszystko u Ciebie bez zbędnego szukanie. Ok?
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l Mam pytanie odnośnie klocków tył S4. Wg ETKI do S4 B6 idą klocki 8E0698451N natomiast do S4 B7 idą 4B3698451A. Różnica dla mnie o tyle dziwna, że tarcza jest ta sama. Wie ktoś w czym tkwi różnica czy nie zawracać sobie tym głowy?
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l Inna mieszanka. Daj zwykle Ferodo Premier FDB4050 Masz już zaciski ?
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l Inna mieszanka. Daj zwykle Ferodo Premier FDB4050 Masz już zaciski ? Jestem na kupnie
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l Panowie czy zacisk tylni w 3.0tdi B7 jest taki sam jak w 2.0tfsi B7?
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l Dev a powiedz mi czy potrzebuje coś jeszcze do swapu oprócz zacisku i jarzmy, motor 1.9tdi ?
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l Tarcze i klocki wiadomo, nie byłem pewny czy osłony podejdą, z przodu wymiana osłon nie była konieczna Dzięki !
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l To rób od razu wysyłkę na mnie ogarniem kolorek i klocuchy tak będzie, o Inna mieszanka. Daj zwykle Ferodo Premier FDB4050 Masz już zaciski ? DEV a nie przypadkiem ? FDB1655
Opublikowano 25 Grudnia 201411 l Fdb1655 mają słabszą mieszanke ale są tańsze także wybor należy do Ciebie
Opublikowano 27 Grudnia 201411 l dev, http://allegro.pl/oslony-tarcz-hamulcowych-tyl-audi-a4-b7-8e0-3-0tdi-i4795644777.htmlte osłony będą pasowały do tych zacisków co ma wandej ? i czy ten zacisk wejdzie na takie 17 cali ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto