Opublikowano 21 Grudnia 201411 l Dobra może i pomyliłem się ale myślisz że opłaca się dołożyć parę zł na perforowane czy te "zwykłe" spokojnie dają radę ?
Opublikowano 21 Grudnia 201411 l Zwykłe spokojnie dają radę, ale jak kasa nie jest problemem to perforowane są lepsze Edytowane 21 Grudnia 201411 l przez staniek
Opublikowano 22 Grudnia 201411 l Z racji tego że mam aktualnie ograniczony budżet to co polecicie z tarcz w rozmiarze 321/30mm w niskiej kasie? Co ze średniej półki ma najlepsza relację cena/jakość? Textar chodzi po 170pln/szt, Ferodo chyba podobnie. Może TRW?
Opublikowano 22 Grudnia 201411 l Ja bym wziął OZ u Wandej'a praktycznie w cenie tego textara, którą podałeś, albo Ferodo w jeszcze lepszej cenie Pozdr
Opublikowano 22 Grudnia 201411 l Witam Panowie. Z racji ze mam 1.9tdi i malutkie hamulce w nim, przymierzam sie powoli do zakupu czegoś większego. Co powiecie na zestaw przód plus tył od 3.0tdi? Przód jest tarcza średnica 320mm tak? A mozecie koledzy podpowiedzieć jakiej średnicy jest tam tarcza tył? ogólnie podpowiedzcie mi kto by miał cały komplet P&P zaciski, jarzma, osłony, tarcze klocki i wszystko co potrzeba (najlepiej zacisk w kolorze)na s[przedaż tak żebym kupił dał rade sam to ogarnąc w jeden dzien bez szukania częsci. Ogólnie moze ktos napisać ile całość plus minus by wyszła potzrebował bym tak na lutego wiec musze kase ogarnąć Kolego DEV miałbys ty moze cos takiego? Bo od S4 to juz chyba nie na moją kieszeń I czy możecie mi powiedziec czy przednie heble od 3.0 tdi wejda bez problemu pod felge 18 łopate z rs6c5 z et54, oraz fele 17 z et 43? Bez dystansów? Z góry dzieki za odpowieź, pozdrawiam.
Opublikowano 22 Grudnia 201411 l Do ET54 musisz dać dystans mam komplet 320/288 do "oddania" Gruby ten dystans by musiał byc? Powiedz jeszcze ze ten komplet do oddania może byc w czerwonym kolorze ? I komplet znaczy sie wszystko co potrzebuje tak? Mógłbys podrzucić na pw cene plus minus z klockami i tarczami itp.
Opublikowano 22 Grudnia 201411 l Dystans daj z 20mm, auto bedzie lepiej wygladac. Kolory sa jakie chcesz. zadzwoń do mnie jutro to omowimy temat.
Opublikowano 23 Grudnia 201411 l ok jutro dzwonie, dzieki. Dev jak dzisiaj dzwoniłem zapomniałem zapytać do tych hebli 320 od 3.0tdi przy mojej feldze przód z et54 jaki najmniejszy dystans moge dac zeby to wszystko hulało? z tyłu moge dac 20mm ale z przodu chce miej. Z góry dzieki za odp. A tak wogóle sms doszedł?
Opublikowano 23 Grudnia 201411 l tył chciałem dac 15mm tam mam et 43 i w letnich i w zimówkach a przód myslalem max 10mm mówisz ze nie wejdzie zacisk wtedy? A tak przy okazji nie masz na pozbyciu osłon od hebli 3.0 tdi
Opublikowano 23 Grudnia 201411 l Ok przód już opanowałem teraz tył Od czego podejdą zaciski z jarzmami Plug&Play do B6 ośka pod tarcze pełne 288mm? Tarcze ZIMMERMANN 100.3310.20 i klocki Ferodo (nie wiem jakie ) ?
Opublikowano 23 Grudnia 201411 l Autor tył chciałem dac 15mm tam mam et 43 i w letnich i w zimówkach a przód myslalem max 10mm mówisz ze nie wejdzie zacisk wtedy? A tak przy okazji nie masz na pozbyciu osłon od hebli 3.0 tdi 10mm niema pierścienia centrującego i może bić, min. 12mm ma pierścień.
Opublikowano 23 Grudnia 201411 l no 12mm to bym jeszcze przeżył i wtedy z zaciskiem nie ma problemów tak? nic nie wadzi? Jeszcze jedno pytanko do was koledzy po zmianie zacisków na te od 3.0tdi bede musiał wymienić dojazdówke na pełnowymiarowe koło zapasoowe co nie?
Opublikowano 23 Grudnia 201411 l Ok. dev po naszej rozmowie doszedł sms wkoncu? bo chyba ze 4 razy wysyłałem i przerywało, tak to jest z Polską siecią jak sie jest za granicą kraju:)
Opublikowano 24 Grudnia 201411 l Panowie mam pytanko. Z tego co juz wiem to jeśli sie ma hamulce 288 przód i sie chce zmienić na 320 od 3.0tdi to osłony mogą zostać i temat przejdzie. Ale chciałbym sie dowiedzieć czy owe osłony róznią sie wielkościami? Z góry dzieki za odp.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto