Opublikowano 11 Grudnia 201411 l Panowie po zmianie hebli na 345 kodować ABS pod heble większe czy może być jak było?
Opublikowano 11 Grudnia 201411 l Dev jak ci wysle zacisk walniesz go na srebrny tak by sie nie roznil od tego malowanego z przed roku?
Opublikowano 11 Grudnia 201411 l Luftmysza wszystko na nie dziś heehe. Dzięki za info bo już bym przekodował..
Opublikowano 11 Grudnia 201411 l zawsze mozesz to zrobic i sprawdzic jak autom hamuje na jednym i drugim
Opublikowano 11 Grudnia 201411 l rozpędz auto i gwałtownie zahamuj potem przekoduj sterownik i powtórz pomiar
Opublikowano 12 Grudnia 201411 l Autor Panowie po zmianie hebli na 345 kodować ABS pod heble większe czy może być jak było?A potrafisz w ogóle zmienić kodowanie, bo u mnie Bosch 8, bez kodu ni uja..
Opublikowano 12 Grudnia 201411 l Pany, pilne sprawa - wejdzie czy nie wejdzie? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14808-wymiana-hamulcow-przednich-na-312mm/?p=4267184
Opublikowano 12 Grudnia 201411 l a ten konkurs z producentem na pierwszy montaż to rozwiązany ? bo ja typuje hella-pagid
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto