Opublikowano 3 Grudnia 201411 l Autor Ale ja mam 18" na zimę, bo przód wchodzi na styk Edytowane 3 Grudnia 201411 l przez H4mm3R
Opublikowano 3 Grudnia 201411 l Po debatach z Hamerem pod karuzelą faktycznie z tylu przy 330 jest masakrycznie mało miejsca Dev cos więcej odnosnie przelożenia sprężyny z 288 bo nie wiem czy sie teraz brac za hamulce u mnie 17'
Opublikowano 3 Grudnia 201411 l pisałes odnosnie calkowitego usuniecia sprezyny , tu niespodzianka nie wiedzialem ze tak można zerkne jutro do tego najwyzej u mnie przelozymy lub usuniemy calkowicie
Opublikowano 3 Grudnia 201411 l wchodzi, wchodzi, daje sie sprezyny z 288mm zreszta jak zacisk jest w dobrym stanie to nie sa tam potrzebne Czy biedronka wejdzie na tarcze 300mm od esy po takim tuningu sprężynek? Czy dźwigienka ręcznego nie pozwoli? Pozdr Edytowane 3 Grudnia 201411 l przez staniek
Opublikowano 4 Grudnia 201411 l pytanko czy felga z aukcji wejdzie na zacisk 320 z przodu ,może ktoś przymierzał http://allegro.pl/alu-felgi-z-oponami-zimowymi-audi-a4-a6-54-i4823008558.html Edytowane 4 Grudnia 201411 l przez greg2505
Opublikowano 4 Grudnia 201411 l pytanie za 100 punktów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto jest najwiekszym producentem tarcz hamulcowych na pierwszy montaż w Europie ???? kto poda właściwa odpowiedz ma malowanie zacisków przód za FREE Edytowane 4 Grudnia 201411 l przez Dev
Opublikowano 4 Grudnia 201411 l Ate Zaraz brembo Ate właśnie kupuje od tego producenta od Brembo zreszta tez :polew: Edytowane 4 Grudnia 201411 l przez Dev
Opublikowano 4 Grudnia 201411 l Wydawalo mi sie ze ate samo robi kiedys byl jeszcze lukas czy jakos tak
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto