Opublikowano 29 Listopada 201411 l ja się tym nie przejmuje bo zimą śmigam na 17''. Bardziej chodzi mi o sensowność takiego setupu
Opublikowano 29 Listopada 201411 l 320/300 ??? Nie ma nic bardziej sensownego ogarnalem ten setup jux ponad 5 lat temu sprawdza sie idealnie 288mm to lipa do 320mm
Opublikowano 29 Listopada 201411 l 320/300 ??? Nie ma nic bardziej sensownego ogarnalem ten setup jux ponad 5 lat temu sprawdza sie idealnie 288mm to lipa do 320mm Dzieki dev. Teraz tylko czekac az sie zestaw z s4 na tyl napatoczy
Opublikowano 30 Listopada 201411 l chlopaki moze ktos z Was wie jaki jest rozmiar śruby samozabezpieczającej zacisk w jarzmie 288tyl Bo na jarzmach z rs4 wygląda mi to na m10 ale nie jestem pewien jaka powinna byc jej długosc bo takowej nie posiadam w kmpl
Opublikowano 30 Listopada 201411 l Dev nie chdzilo mi o srube mocująca jarzmo do zwrotnicy te sruby mam fakt ; M12x1.5 Pytam o rozmiar śrub samozabezpieczajcych miedzy zaciskiem a jarzmem
Opublikowano 30 Listopada 201411 l W RSie chyba jest M8X1 Normalnie jest M8x1.25 czyli zwykly metryczny ale na 100% nie jestem pewien
Opublikowano 30 Listopada 201411 l Najlepiej te pod rs ale moga byc i te standardowe musze znac dlugosc i kupic odpowiednie Edytowane 30 Listopada 201411 l przez michałswd
Opublikowano 30 Listopada 201411 l Spoko nie goń sie z tym ewntualnie pozostaje nagwintowac otwory w jarzmie pod m8 x 1,25 jesli bedzie koniecznosc chyba ze okaże sie ze gwint jest taki sam ide do piwnicy zerknac
Opublikowano 30 Listopada 201411 l Nie gwintujesz jarzma tylko trzpien ale i to odradzam bo tylko syfu narobisz
Opublikowano 30 Listopada 201411 l Nie nie o to mi chodzilo , mialem na mysli otwory pod wspominane m8 jak na zlosc nie mam pod ręka zadnej srubki m8 ale na oko wyglada to na standardowy gwint metryczny Jarzmo ma jak wspominales m12 x 1,5 i te śruby oryginalne posiadam jakbys znalazł te m8 to bym przytulil obie wole sobie wszystko wczesniej pokompletowac
Opublikowano 30 Listopada 201411 l chyba nie bedzie koniecznosci bo wyglada to na standard m8 Jutro piaskowanie i jak zdąże malowanie zobaczymy jak to wyjdzie
Opublikowano 1 Grudnia 201411 l http://allegro.pl/audi-s4-s5-zaciski-tarcze-klocki-hamulce-tyl-i4829322631.html podejdzie to na tył ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto