Opublikowano 20 Listopada 201411 l Ja chcę ja chcę... 300mm od superba 2 na tył wysłane z Commodore 64
Opublikowano 21 Listopada 201411 l Ja chcę ja chcę... 300mm od superba 2 na tył wysłane z Commodore 64 OD superba heble podchodzą?
Opublikowano 21 Listopada 201411 l Zadzwon do mnie jutronr ponizej Dev Twój numer poniżej jest jakiś mało aktualny !!! odebrał gość mocno wku...ny że dzwonią do niego i pytają o jakieś hamulce do audi :-))))))
Opublikowano 21 Listopada 201411 l Autor Zadzwon do mnie jutro nr ponizej Dev Twój numer poniżej jest jakiś mało aktualny !!! odebrał gość mocno wku...ny że dzwonią do niego i pytają o jakieś hamulce do audi :-)))))) Faktycznie jest błąd, poprawny to > 693 456 699
Opublikowano 21 Listopada 201411 l Zadzwon do mnie jutro nr ponizej Dev Twój numer poniżej jest jakiś mało aktualny !!! odebrał gość mocno wku...ny że dzwonią do niego i pytają o jakieś hamulce do audi :-)))))) Też miałem taką sytuację Gość poprosił w końcu na pw dobry numer i mówi że babka odbierała i stwierdziłą że stale dzwonią o hamulce a ona nie wie o co biega Tylko nie wiem czemu przed przenosinami forum było ok
Opublikowano 21 Listopada 201411 l Jo Juz poprawiłem, wszystkich bardzo przepraszam Zadzwonilem do goscia z przeprosinami. wytlumaczylem mu skad wynikła pomylka. Przyjał przeprosiny i powiedzial mi ze nigdy w zyciu w ciagu jednego dnia nie odebrał tylu telefonow
Opublikowano 21 Listopada 201411 l Czy na tył od S4-ki wchodzi biedronka? Pozdr i z góry dziękuję za odpowiedź
Opublikowano 22 Listopada 201411 l Orientuje się ktoś czy 320stki wejdą pod te koła http://www.original-felgen.com/4d0601025gz33.html Duża jest różnica w średnicy zewnętrznej zacisku 312 a 320 ?? (Wklejone od środka cieżarki do wyważania kół zostały przez 312 zrewane).
Opublikowano 22 Listopada 201411 l Myślę, że niestety 320 nie będzie =/. Do A8 d2 zakładali te koła, a tam najmniejsza tarcza to chyba 323mm (fakt tam zacisk inaczej wygląda). Dev masz na stanie OZ-ty gładkie + DSy 312/255 przód i tył ??
Opublikowano 22 Listopada 201411 l Eeeeeee.... jak wchodzi 323mm na zacisku Lucas to i wejda 320 na zacisku z Allroada. mam taki zestawik
Opublikowano 24 Listopada 201411 l Panowie, obecnie mam hamulce 312/255. Czy warto zmieniać przód na 320 czy skupić się tylko na samym tyle (288). Przesiadłem się z Leona 1M gdzie miałem 312/256 i czuć że jest sporo gorzej :/
Opublikowano 24 Listopada 201411 l Autor Zmieniaj komplet, 320 wychodzi stosunkowo tanio do sporej różnicy w hamowaniu.
Opublikowano 24 Listopada 201411 l Potwierdzam. Poczatkowo mialem 280/245 pozniej 312/255 ale prY 320/280 to to duza przepasc. Mocno sie odczuwa ze tyl dwa razy lepiej hamuje...
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto