Opublikowano 12 Grudnia 201411 l Nie, Pagid nie robi tarcz ale kupuje gotowe odlewy od tego właśnie producenta
Opublikowano 12 Grudnia 201411 l chyba najciemniej jest pod latarnią - Bosch? pisałem juz że to Bosch od nich kupuje
Opublikowano 12 Grudnia 201411 l cholera, ubiegli mnie http://www.marklines.com/en/top500/category_60/
Opublikowano 12 Grudnia 201411 l Mówiłeś że firma znana z czegoś innego Trzeba było powiedzieć że do ciężarówek robią tajle Będę musiał sam zaciski sobie pomalować
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto