Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osłony na przód są jednakowe dla tarcz 312 i 320mm?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I 288mm

Opublikowano

Warto dopisać ce to zaciski z a6 345mm :wink:

Tapnięte z SGS5

8E0 615 311 A , 8E0 615 312 A będą pasować do takiego zacisku ?

Opublikowano

Będą z tym ze sa to oslony do 320mm

takie same sa u Ciebie

musisz szukac od S4

Opublikowano

:hi: dzięki

Opublikowano
  • Autor

Warto dopisać ce to zaciski z a6 345mm :wink:

Tapnięte z SGS5

8E0 615 311 A , 8E0 615 312 A będą pasować do takiego zacisku ?

Z eSki masz z końcówką C lub z RSki z końcówką D

Opublikowano

a moge tymczasowo zalozyc na 345 osłony od 312mm ?

Opublikowano
  • Autor

Cena w ASO 108zl/szt.


a moge tymczasowo zalozyc na 345 osłony od 312mm ?

Możesz.

Opublikowano

Cena w ASO 108zl/szt.

aa no to sprawa rozwiązana

Opublikowano

Dosiego Panowie :thumbup1:

Prawie co skonczylismy swap pod 330 tył do b7 Fakty i Mity

-Tarcza hamulcowa 330 z S4 b8 została przetoczona pod 324mm

-Zaciski hamulcowe Rs4 b7

-Przewody hamulcowe rs4 b7

-klocki hamulcowe S4 b6 lub rs4 b7 (wedle uznania i $ )

-oslony z S4 z 288 tez podchodza trzeba je modelowac

-Jarzma rs4 b7

-Sruby , blaszki trzepienie , spreżynka z hamulca ręcznego

Swap z wykorzystaniem jarzm z rs4 wymaga przetoczenia tarcz z S4 b8 po średnicy pod 324mm

( jesli montujesz pod zwrotnice Oem b6/b7 lepiej przetoczyc pod 320 ) . Następnie toczylismy szpilki do mocowania jarzm

o takiej samej dlugosci co w 288 , M10 w zwrotnicy M12 W jarzmie z Rsa w ten sposob nie naruszamy konstrukcji oryginalnej

zwrotnicy , dzięki temu szpilke nakretką m10 x1,25 kontrujemy w zwrotnicy, a 2koniec koniec szpilki z gwintem M12 x1,5 w jarzmie mocując go .

Po zamocowaniu jarzma z rs4 nalezy "bzykiem" czy kątówką zebrac brzeg z jarzma aby tarcze nigdzie nie przycierały o jarzmo

Następnie montujemy blaszki klocki zaciski i temat opanowany

Ważne : W zacisku z RS4 jest nieco inne mocowanie przewodu hamulcowego do zacisku niz ma to miejsce w 288 czy 300

dlatego musimy posiadac te przewody w przeciwnym wypadku musimy okuwac przewody sami .

Nalezy wypiąc linke z ręcznego z mocowania w podłodze bo jej troche brakuje : )

Akurat u mnie nie bylo koniecznosci podmienienia spręzynki z hamulca ręcznego

Podsumowując okolo 8h pracy, warto miec w zasiegu tokarke ,spawarke , szlifierki inne gadgety oczywiscie ogarniętego mechanika

osłony z 288 pasują po odpowienim modelowaniu ja mialem kupione od 300 to zalozylem

heble wchodzą pod 17" z et 45

Pozostało solidnie odpowietrzyc hamulce , i poczekac az sie wszystko uloży :rolleyes:

Edytowane przez michałswd

Opublikowano

siema, Ma ktoś w dobrej monecie jarzma pod 345? obecnie mam wiadomo 320 ale na lato będzie większa felga to i większe tarcze bedzie można zapodać a obecne kwalifikują się już do wymiany.

Opublikowano

Zaciski tez trzeba zmieniać. Jarzmo ma inny kształt niż 320mm

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

No to słabo jak tak :(

Opublikowano

Mam za 200zl kpl 345mm jakbyś chcial:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie jakiej firmy polecilibyscie zwykle klocki do b6 na tyl? Nie chodzi mi o jakies "modzone" tylko zwykle, bo sie koncza Tesciowi.

Opublikowano

Ferodo FDB1083

Opublikowano

Dzieki. :)

Opublikowano

DEV masz Ty dojście do OZ Perforowanych (345mm) w dobrej cenie?

PS.. Jaka tam powinna być wysokość tarczy (46,3)?

Opublikowano

A mnie nie łaska było zapyta czy tarcze tez mam?:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

A mnie nie łaska było zapyta czy tarcze tez mam? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Jak to się mówi, nie pomyślałem :D wiem że kloce DSy masz wiec jak bedą tarcze OZ to i DSy będą :D wiec .... słucham :P dawaj na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.