Opublikowano 27 Grudnia 201411 l Warto dopisać ce to zaciski z a6 345mm Tapnięte z SGS5 8E0 615 311 A , 8E0 615 312 A będą pasować do takiego zacisku ?
Opublikowano 27 Grudnia 201411 l Będą z tym ze sa to oslony do 320mm takie same sa u Ciebie musisz szukac od S4
Opublikowano 27 Grudnia 201411 l Autor Warto dopisać ce to zaciski z a6 345mm Tapnięte z SGS5 8E0 615 311 A , 8E0 615 312 A będą pasować do takiego zacisku ? Z eSki masz z końcówką C lub z RSki z końcówką D
Opublikowano 27 Grudnia 201411 l Autor Cena w ASO 108zl/szt. a moge tymczasowo zalozyc na 345 osłony od 312mm ? Możesz.
Opublikowano 31 Grudnia 201411 l Dosiego Panowie Prawie co skonczylismy swap pod 330 tył do b7 Fakty i Mity -Tarcza hamulcowa 330 z S4 b8 została przetoczona pod 324mm -Zaciski hamulcowe Rs4 b7 -Przewody hamulcowe rs4 b7 -klocki hamulcowe S4 b6 lub rs4 b7 (wedle uznania i $ ) -oslony z S4 z 288 tez podchodza trzeba je modelowac -Jarzma rs4 b7 -Sruby , blaszki trzepienie , spreżynka z hamulca ręcznego Swap z wykorzystaniem jarzm z rs4 wymaga przetoczenia tarcz z S4 b8 po średnicy pod 324mm ( jesli montujesz pod zwrotnice Oem b6/b7 lepiej przetoczyc pod 320 ) . Następnie toczylismy szpilki do mocowania jarzm o takiej samej dlugosci co w 288 , M10 w zwrotnicy M12 W jarzmie z Rsa w ten sposob nie naruszamy konstrukcji oryginalnej zwrotnicy , dzięki temu szpilke nakretką m10 x1,25 kontrujemy w zwrotnicy, a 2koniec koniec szpilki z gwintem M12 x1,5 w jarzmie mocując go . Po zamocowaniu jarzma z rs4 nalezy "bzykiem" czy kątówką zebrac brzeg z jarzma aby tarcze nigdzie nie przycierały o jarzmo Następnie montujemy blaszki klocki zaciski i temat opanowany Ważne : W zacisku z RS4 jest nieco inne mocowanie przewodu hamulcowego do zacisku niz ma to miejsce w 288 czy 300 dlatego musimy posiadac te przewody w przeciwnym wypadku musimy okuwac przewody sami . Nalezy wypiąc linke z ręcznego z mocowania w podłodze bo jej troche brakuje : ) Akurat u mnie nie bylo koniecznosci podmienienia spręzynki z hamulca ręcznego Podsumowując okolo 8h pracy, warto miec w zasiegu tokarke ,spawarke , szlifierki inne gadgety oczywiscie ogarniętego mechanika osłony z 288 pasują po odpowienim modelowaniu ja mialem kupione od 300 to zalozylem heble wchodzą pod 17" z et 45 Pozostało solidnie odpowietrzyc hamulce , i poczekac az sie wszystko uloży Edytowane 31 Grudnia 201411 l przez michałswd
Opublikowano 4 Stycznia 201511 l siema, Ma ktoś w dobrej monecie jarzma pod 345? obecnie mam wiadomo 320 ale na lato będzie większa felga to i większe tarcze bedzie można zapodać a obecne kwalifikują się już do wymiany.
Opublikowano 4 Stycznia 201511 l Zaciski tez trzeba zmieniać. Jarzmo ma inny kształt niż 320mm Tapnięte z SGS5
Opublikowano 4 Stycznia 201511 l Panowie jakiej firmy polecilibyscie zwykle klocki do b6 na tyl? Nie chodzi mi o jakies "modzone" tylko zwykle, bo sie koncza Tesciowi.
Opublikowano 7 Stycznia 201511 l DEV masz Ty dojście do OZ Perforowanych (345mm) w dobrej cenie? PS.. Jaka tam powinna być wysokość tarczy (46,3)?
Opublikowano 7 Stycznia 201511 l A mnie nie łaska było zapyta czy tarcze tez mam? Tapnięte z SGS5 Jak to się mówi, nie pomyślałem wiem że kloce DSy masz wiec jak bedą tarcze OZ to i DSy będą wiec .... słucham dawaj na PW
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto