Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Lift B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam takie pytanko, czy były jakiekolwiek lifty (nawet najdrobniejsze) w B6 tak jak to było w B5? Czasem się spotyka w ogłoszeniach rocznik np 2001 model 2002. Jaki to ma sens jeśli nie było liftu żadnego :confused4:

:hi:

Opublikowano

Był w 2004r dokładki w kolor i lepsze plastiki w środku :hi:

Opublikowano

sens ma taki że kupujesz model 2002 i tym się chwalisz, a w rzeczywistości masz 2001 po czerwcu (od połowy roku to już model roku następnego i takie info jest w VIN) i tak to wygląda...

u nas liczy się rocznik... więc jest to raczej pozbawione sensu[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 20:45_________________________________________________

Był w 2004r dokładki w kolor i lepsze plastiki w środku :hi:

no to nie lift... poprawki po prostu... tak to widzę

Opublikowano
  • Autor

Był w 2004r dokładki w kolor i lepsze plastiki w środku :hi:

Po czym wnosisz, że lepsze plastiki? Z tego co wiem b6 maja problem z wycierającymi się przyciskami, w 04 to poprawiono? A fis kolorowy zależny jest od rocznika?

Opublikowano

Z tego co wiem od 11.2003 r. model B6 został lekko poprawiony. Poprawiła sie jakośc plastików, które już się tak nie wycierają jak to było w rocznikach 2001-2003, zamienione zostały wycieraczki na aero. Z tego co wyczytałem tu na forum to wynika, że B6 w koncowce produkcji nie było osłony pod maska w okolicach podszybia tam gdzie jest akumulator. FIS kolorowy chyba był we wczesniejszych modelach bo kumpel ma B6 z 2003 roku i ma kolorowy, wiec to chyba zalezalo kto ma jakie wyposarzenie.

Opublikowano

Fis kolorowy mam w modelu wyprodukowanym 29.07.2002. Czyli rok modelowy 2003 :kox: Rok modelowy nie ma żadnego znaczenia . Teoretycznie są wprowadzane drobne zmiany co jakiś czas ale są one i tak wprowadzane stopniowo i równomiernie w czasie roku.

Z tym rokiem modelowym to tylko naginanie rzeczywistości przez handlarzy którzy potrafię być bardzo bezczelni. Oglądałem raz auto w polsce na giełdzie. Wystawione na kartce 2002 a więc oglądam. Patrze w ks serwisową a tam auto wyszło w salonie w marcu 2001 :shocked:. Auto może było ok, ale jak gość już takie myki stosuje to dalej z nim już nie gadałem :evil:

Opublikowano

A fis kolorowy zależny jest od rocznika?

ja mam listopad 2003 i jest kolorowy FIS , znajomy ma 2001 i tez ma... na moje byla to opcja dostepna za odplata chyba od poczatku produkcji ... ale moge sie mylic... nie daje tez gwarancji ze u znajomego FIS jest ori czy ktos go nie dokladal przed nim

a co do plastikow to nigdy nie slyszalem zeby w 2004 roku zaczeto stosowac nowe materialy w B6... raczej malo prawdopodobne...

Opublikowano

a co do plastikow to nigdy nie slyszalem zeby w 2004 roku zaczeto stosowac nowe materialy w B6... raczej malo prawdopodobne...

Mało to słyszałeś :)

Opublikowano

A pokrywa silnika w początkowych modelach jest srebrna... czy to też różnie bywało? :mysli:

Opublikowano

A pokrywa silnika w początkowych modelach jest srebrna... czy to też różnie bywało? :mysli:

Ja mam z 2002 roku i kolor pokrywy mam srebrny. Ale cos slyszalem, że w poczatkowych były srebrne i czarne a pozniej tylko czarne.

Opublikowano

A pokrywa silnika w początkowych modelach jest srebrna... czy to też różnie bywało? :mysli:

początek była na srebrno... później czerń ale na to nie ma co patrzeć bo się człowiek zamota jak z kolorami chłodnic (ta sama sytuacja)

a co do plastikow to nigdy nie slyszalem zeby w 2004 roku zaczeto stosowac nowe materialy w B6... raczej malo prawdopodobne...

Mało to słyszałeś :)

plastiki na bank poprawili bo przecież babol był niesamowity... choć włącznik świateł mam wytarty

ja mam listopad 2003 i jest kolorowy FIS , znajomy ma 2001 i tez ma...

to może inaczej...

z tego co ja wiem kolorowy FIS dotyczył nawigacji DX - jak była między fotelami to był kolor

FISy czarno-czerwone są nawet jeszcze w modelach B8 i C6!!! http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-143km-model-2009-157700km-100-bezwy-i2098416802.html

więc dajcie już spokój z tymi rocznikami...

nie było osłony pod maska w okolicach podszybia tam gdzie jest akumulator

to się zgadza i nazywa "oszczędności"... kolejny babol (obok FISa i wielu innych) w klasie premium... no ale nie narzekam :wink4:

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo wprowadzono mocniejsze wahacze ale czy to prawda nie wiem.. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.