Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie felgi na lato?


Mitshi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. :hi:

Idzie wiosna i szukam nowych felg do mojego audi. To srebrna B7 w avancie. I mam do was kilka pytań, aktualne alumy na jakich jeździłem w lato to seryjne, które zakupiłem z samochodem, chyba najpopularniejsze i najprostsze. Takie jak na zdjęciu:

6dbf0a7cd4d210f4.jpg

(Zdjęcie z google)

Rozmiary: 16" 205/55/16. Szukałem na allegro i znalazłem kilka aukcji. Jako że autko na aktualnych felgach wygląda jak z kołpakami, to chciałem to zmienić. Wybór padł na rozmiar 18" i co o tym myślicie? Zda to egzamin na polskich dziurawych drogach? Czy może lepiej wziąć jakieś mniejsze? No i czy do tych felg (linki niżej) będą potrzebne dystanse lub coś tego typu. Czekam na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam. :)

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się jeszcze trochę postarać bo z tych co wybrałeś to żadna nie pasi do B7,a co do dystansów to szukaj felg z ET między 35 a 30 i dystanse nie będą Ci potrzebne. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie brałem je poglądowo, chodziło bardziej o wzór. Ale co do rozmiaru 18" będzie ok ? [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:55_________________________________________________Według tego co pisze na tych aukcjach pasują do Audi A4? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, bo kolega w Pasacie miał 19" z Audi i tarły o błotniki :confused4:

Najbardziej wpadły mi w oko te: http://allegro.pl/18-audi-s7-5x112-a3-a4-a6-a8-sport-nowosc-i2057380417.html według tego co piszą powinny pasować, ET 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :hi:

Idzie wiosna i szukam nowych felg do mojego audi. To srebrna B7 w avancie. I mam do was kilka pytań, aktualne alumy na jakich jeździłem w lato to seryjne, które zakupiłem z samochodem, chyba najpopularniejsze i najprostsze. Takie jak na zdjęciu:

6dbf0a7cd4d210f4.jpg

(Zdjęcie z google)

Rozmiary: 16" 205/55/16. Szukałem na allegro i znalazłem kilka aukcji. Jako że autko na aktualnych felgach wygląda jak z kołpakami, to chciałem to zmienić. Wybór padł na rozmiar 18" i co o tym myślicie? Zda to egzamin na polskich dziurawych drogach? Czy może lepiej wziąć jakieś mniejsze? No i czy do tych felg (linki niżej) będą potrzebne dystanse lub coś tego typu. Czekam na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam. :)

http://allegro.pl/18-audi-s7-5x112-a3-a4-a6-a8-sport-nowosc-i2057380417.html

http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-wzor-r8-i2089817445.html

http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-q5-wawa-i2102439207.html

Jak chcesz sybko i dynamicznie a zarazem bezpiecznie jeździć po polskich dziurawych i wykoleinowanych drogach to zmień za tą kasę tylko opony na nowe z górnej półki :naughty: .

Polecam Nokiana H na lato .

Osobiście pomykam na takich felach jak twoje i na nich właśnie Nokian H w rozmiarze 205/60R16 XL i nawet dziurawe wiejskie drogi do 160 km/h mi nie straszne :decayed:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51e3bad1ea569072.html

Chyba że wygląd ważniejszy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie popieram kolegę,na 18" to będziesz walczył żeby nie uszkodzić koła,opony czy zawiecha,no chyba że jeździsz wolno lansując się to nawet 19" wsadź sobie.

Ja miałem 225/45 17 i co rok opony nowe bo bulwy były,pozbyłem się i porządne 215/55 16 wsadziłem i jeżdżę dynamicznie bez obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Planuje zmienić felgi na 17" lub 18" z oponami. Jaki profil opony jest najlepszy na polskie autostrady :polew: dla tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Planuje zmienić felgi na 17" lub 18" z oponami. Jaki profil opony jest najlepszy na polskie autostrady :polew: dla tych felg?

17" - 45, 18" - 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mozesz załozyc kazda fele z tych trzech linków , na to oponki 225/40/18 i bedzie git , to lekka przesada mowiac ze trzeba uwazac na kazda dziure na drodze , pozatym chyba rzadko jezdzisz 160 po dziurawych drogach ... hehe , ja w kazdy sezon letni mam fele 18, 19 zoll i nigdy nie miałem problemow z nimi! Co do komfortu , to zgodze sie ze ztobi sie twardziej , mniej komfortowo , no ale cos za cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Chyba jednak przyjdą jakieś felgi 18". Szukam na razie na allegro. Najbardziej pasowałaby mi wymiana moich, za nowe + dopłata z mojej strony. Na razie poszukiwania trwają. Muszę zobaczyć jakie ET jest w tych co mam aktualnie, to będę szukał coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ci zwroce uwage na cos co jeszcze nikt ci nie powiedzial

wszystkie te felgi z allegro sa piekne ale maja jeden minus sa CHINSKIE!!! a wcale malo nie kosztuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ci zwroce uwage na cos co jeszcze nikt ci nie powiedzial

wszystkie te felgi z allegro sa piekne ale maja jeden minus sa CHINSKIE!!! a wcale malo nie kosztuja

Dobrze gada trzeba uważać na niektóre repliki ja juz po roku sprzedałem takie badziewnne bo sie nadawały do regeneracji.

Zobacz coś z tej firmy www.tomason.de na tych jezdze juz 3 sezon i są proste i wytrzymałe tylko kpl 18 kosztował 2700zł 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z forum ma do sprzedania felgi od A4/S4 takie 17" lub 18".

Ewentualnie zamiana i dopłata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...