Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] b5 avant 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wysłany: 2012-01-10, 19:27 Audi a4 b5 Avant [iceTape]

MARKA: Audi

MODEL: a4 b5

SILNIK: 1.8t

UKLAD DOLOTOWY: seria

UKLAD WYDECHOWY: seria

ELEKTRONIKA: 4x szyby, elektryczne lusterka i składane, ABS, wspomaganie, 4x poducha, Klimatronic.

UKLAD NAPĘDOWY: quattro

ZAWIESZENIE: seria

UKLAD HAMULCOWY: seria

BODY-KIT: seria

ŚRODEK: seria

CAR-AUDIO: gorzej jak seria

INNE: Fela 16"

MOC: 150km

W PLANACH:

-Gwint

-Felga 18' z dużym rantem(coś w stylu bbs lm)

-zwiększenie mocy do 200KM

-audio radio 2din+ wymiana całego nagłośnienia

-Jka będzie kasa będzie więcej planów :)

Siemkaa wszystkim :)

Tak wyglądała na początku :)

scaled.php?server=837&filename=audi1pb.jpg&res=landing

scaled.php?server=513&filename=audi48.jpg&res=landing

scaled.php?server=28&filename=audi14h.jpg&res=landing

scaled.php?server=560&filename=audi33.jpg&res=landing

Felga 18'

Przyszedł czas na gwint :) Zdążyłem przed VWmanią i tak już pojechałem :)

DSC-0406.jpg

DSC-0413.jpg

DSC-0419.jpg

DSC-0430.jpg

DSC-0437.jpg

Opublikowano

Ładny kolor z dobrym napędem plus dobre plany :good:

Opublikowano

kolor super i w ogóle wygląda na zadbany :good:

Opublikowano

rezaj rezaj bo jest co ;)

Opublikowano

Najładniejszy kolor dla avanta :good:

Zazdroszcze silnika :tongue4:

Opublikowano

Swietnie wyglada Twoj Szarak :kox: Plany zacne - powodzenia w ich wykonaniu :good:

Opublikowano

co szarak to szarak :decayed: i nie ma lepszych

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Więc tak trochę wymian w autku. Tylne łożyska, przeguby, końcówki wahaczy i felgi 18". W następnym tygodniu szaraq padnie trochę niżej. zdjęcia wyżej.

Opublikowano

jak się na tych 18" śmiga?

autko pięknę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie mam mały problem powyżej 110 zaczyna wibrować a nowe opony i felgi. Muszę jechać jeszcze raz wyważyć bo tak nie może być ale do 100 extra cicho ładnie się trzyma zakrętów i w sumie na razie nie czuć tak dziur

Opublikowano

o kowiego fura pare lat temu

Opublikowano
o kowiego fura pare lat temu

:jerk: no krótki czas miałem taką:grin:

co tu pisac, szarak to szarak:banan:

Opublikowano
  • Autor

do środy szarak będzie niższy to też będzie lepiej, a później dalej :)

Opublikowano

Nieźle, dobrze że glebisz bo nie ma efektu na 18"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja doszedł gwint i foty na górze :)

Opublikowano

Fajnie leży, ale czegos mi brakuje:naughty:

Opublikowano
  • Autor

W planach jeszcze albo body od rs albo dokładki i progi pójdą w kolor nadwozia :) Felga na razie zostaje ta, co najwyżej pójdzie w polerkę :) no i w następnym sezonie jak dobrze pójdzie podciągnąć go do granicy 300 ps :)

Opublikowano

Ładne autko:whistling:Powodzenia w modach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.