Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chłopacy a jak jest z zarówka kierunkowskazu dwu włóknowa zeby był obrys z przodu jak to jest w praktyce i z policja

jest na forum wątek o tym

Opublikowano
  • Autor

w jakim dziale

Opublikowano

w jakim dziale

nie pamietam ale jak znajde to podrzuce

Opublikowano

w jakim dziale

nie pamietam ale jak znajde to podrzuce

w warsztacie
Opublikowano

ZMIENIONE :

ZDERZAK PRZÓD S4

LAMPY PRZÓD LIFT

LAMPY TYŁ F&K MOTIVE

KOŃCÓWKI WYDECHU WZÓR S4

LOTKA NA TYLNEJ KLAPIE S4

FELGI ORYGINALNE S4

DOKŁADKA TYLNEGO ZDERZAKA POMALOWANA W KOLOR

KIEROWNICA S4

RADIO AUDI CONCERT CD

NAWIEWY OD POLIFTA

PRZEŁACZNIKI PODGRZEWANYCH FOTELI

LAMPKA PODSUFITOWA OD POLIFTA

ZNACZKI S4 PRZÓD I TYŁ

RAMKA GRILLA OKLEJONA W CARBON 3M

ZAŁOZONY ALARM Z MODUŁEM KONFOFRTU Z SYZORYKIEM

Wszystkie te tajle wyjęczałeś na allegro męcząc sprzedawców ?

skoro podkreśla ceny to pewnie tak, jak sobie przypomnieć sprzedaz grila armiego :polew:

Dobrze że ten grill kupiłes, wkońcu ten znaczek S4 wyleci :good:

Ale wiecie, że to mój były grill, sprzedany na allegro, wrócił na forum i został sprzedany największemu płaczkowi :decayed:

Opublikowano

Chyba nie :wink4:

To jest grill od Krychy który to ja mu sprzedałęm :tongue4:

Chyba :embarrassed::kox:

Opublikowano

Kolego a co za żarówki masz od świateł mijania? Ładnie świecą :good:

Opublikowano
  • Autor

hid 6000k na przetwornicach cycrowych

Opublikowano

Czyli fhój dają po oczach :)

Opublikowano
  • Autor

mysle ze nie bo nigdy jeszcze mi nikt nie mrygał ze jest za mocno ... i mam je ustawione normalnie :)

Opublikowano

siema, wpadnij czasem na olsztynskiego spota i pokaz sie w naszym spotowym watku.

zazdroszcze zderzaka :kox:

Opublikowano

Czyli fhój dają po oczach :)

Dają kolorem po oczach tylko, bo jeżeli chodzi o świecenie to 4300 będzie lepiej świecić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie cały szkopuł jest w przetwornicach cyfrowych ze rozpalaja bardziej zarnik i pieknie swieca na biało z delikatna poswiata niebieskiego :>[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:48_________________________________________________sami widzicie jak swieca na zdjeciach

:good:

Opublikowano

jak załozysz kiedys żarniki 4,3 to zmienisz zdanie :wink4: 6k w deszczową noc to porażka

Opublikowano

wlasnie cały szkopuł jest w przetwornicach cyfrowych ze rozpalaja bardziej zarnik i pieknie swieca na biało z delikatna poswiata niebieskiego

Jak dla mnie jest to typowo marketingowe gadanie :P Tak samo jak z Mango "kup teraz nasze noże z tytanowego tytanu które nigdy się nie stępią"

sami widzicie jak swieca na zdjeciach

Zdjęcia nie oddają rzeczywistiości :cool1:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka nowych fotek w miedzy czasie..... gdzies po drodze

sciema szyb

założenie sprezyn mts

spojler na klapie

pomalowana dokładka tył

ori halo s4 i gril

tarcze nacinane ate power disc

doświetlanie zakrętów i living home

ledy w tylna klape :)

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

[/color]20120609_194214.jpg

<br /><br />

20120609_194314.jpg

<br /><br />

20120609_194348.jpg

<br /><br />

20120609_194507.jpg

<br /><br />

<br /><br />

20120609_195829.jpg

<br /><br />

20120609_195909.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 21-12-2012 at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 21:40 ----------

no i stało sie panowie i panie w mojej babci zawitał nowy gadzet czli rns-e

20121218.jpg

<br /><br />

20121219.jpg

<br /><br />

Navi.jpg

<br /><br />

i w tym miejscu chciałbym podziękować naszemu forumowiczowi ( krzyśaudi) za prace i pomoc jaka włożył w to cudo . Bez jego wiedzy w takich działaniach jak i doskonalej znajomości się na elektronice nie było by tego w mojej babci... dzięki krzyś . zdjęcia jak wyszło postaram się zapodac w weekend

Opublikowano

fajnie wygląda, zaciski od czego założyłes czy to seria bo nie widze?

no i trochę gleby by mu sie przydało

Opublikowano
  • Autor

zaciski seria tylko w czerwień poszło ... tarcze tylko sa nacinane ate power disc

Opublikowano

prezentuje się ładnie, ale te znaczki to festyn :bag:

a niżej jeszcze to by się przydało :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.