Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieprzegnij paly tylko.

Opublikowano

Do diesla jeszcze...po co Ci taka lotka jakbyś tam miał 500+ km

Opublikowano

moze dlatego ze bardzo mu sie podoba i zawsze chcial taka miec? panowie nie popadajmy w paranoje, kolega chce sprobowac czegos nowego, kiedys jak pierwsza osoba (nie wiem kto bo mnie tu jeszcze nie bylo) zalozyla zderzak od S do TDI to tez hejtowali a teraz? prawie kazdy chce albo juz zalozyl pakiet z S... dajcie spokoj, moze byc ciekawie

Opublikowano

A może coś w ten deseń :> ?

S3_22Apr2006_12_zps5b300aa4.jpg

Mnie to jara, niestety avant jest nie tuningowalny w tym stylu! jeszcze z słabym tdi pod maską:(

Edytowane przez szafa

Opublikowano

przy rozłożonym tym spojlerku bedzie paskudnie ta klapa wyglądała, nawet bym powiedział ze gorzej niz z riegerem :sick3: W TT raz że tylny element klapy jest krutki to dwa ze jest pochylony i po otwarciu ze tak powiem podnosi sie do poziomej płaszczyzny, przez co nie odstaje od bryły auta, w A4 tego nie będzie. Ja tam tego w ogóle nie widze :tonguemad:

Opublikowano

a ja wam powiem że może być ciekawie całkiem z tym spojlerem a mocy to nie trzeba przy tym spojlerku bo w audi TT wysówa się on jak i corrado przy 120km/h chyba

Opublikowano

Wlasnie a co do corrado w nich tez koncowka klapy bagarznika byla plaska a spojler wysowany byl na teleskopach poprostu do gory w a4 tez takie rozwiazanie bylo by spoko ogulnie ja czekam na efekty

Opublikowano

Wlasnie a co do corrado w nich tez koncowka klapy bagarznika byla plaska a spojler wysowany byl na teleskopach poprostu do gory w a4 tez takie rozwiazanie bylo by spoko ogulnie ja czekam na efekty

tylko ile miała ta końcówka szerokosci? napewno nie tyle co ma klapa B5, z tego załozenia powinna sie podnosić cała płaszyczna płaska tylnej klapy w B5 :sick3: , trzeba by kroić klape na proporcje 1:3 wspawywać rynne w wyciecie by sie tam mógł licować ten spojler, teraz wyobrażcie sobie jak to wyglada z tyłu przy podniesionym spojlerze :grin:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

spokojnie chłopaki daje sobie na to cały rok ....... nie mam az takiego cisnienia na to ..... powoli dokładnie do celu

Opublikowano

będziesz musiał wziaść pod uwage wykonanie uszczelki, bo w tym zagłebieniu będzie idealne miejsce na gromadzenie wilgoci, a ze wszystko spawane to szybciej spuchnie :wink:

mam gdzies na dysku fajniejsze rozwiazanie dla sedana i modyfikacji klapy, jak sie doszukam to wrzuce

Opublikowano

Zamiast kupować lotkę z TT, może lepiej kupić tę z M3(lip spoiler).

Moim zdaniem pasuje do sedana B5/B6 a nawet do pastucha.

Opublikowano

spokojnie chłopaki daje sobie na to cały rok ....... nie mam az takiego cisnienia na to ..... powoli dokładnie do celu

Jak chcesz klapę na testy, to oddam za małe pieniądze [emoji6]
Opublikowano

10444668_743889019014271_313699487324481

10881586_743889012347605_106444755221677

Opublikowano

najnowsze rs3 sedan ma lotkę elektryczną na klapie, fajnie to wygląda

Edytowane przez roae

Opublikowano

10444668_743889019014271_313699487324481

10881586_743889012347605_106444755221677

O to to :kox:

Opublikowano

10882269_743889002347606_404025927990328

Opublikowano

te coś czarnego co z tyłu ma zrobione ta b5 to masakra to to samo co założyć w zderzak s4 b5 siateks w prost cudownie na wieś

Opublikowano

te coś czarnego co z tyłu ma zrobione ta b5 to masakra to to samo co założyć w zderzak s4 b5 siateks w prost cudownie na wieś

z dwojga złego spojler wyjdzie gorzej :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Zamiast kupować lotkę z TT, może lepiej kupić tę z M3(lip spoiler).

Moim zdaniem pasuje do sedana B5/B6 a nawet do pastucha.

armi ja ta lotke mam ... ;) ale chcisłem isc krok do przodu ......

spokojnie chłopaki daje sobie na to cały rok ....... nie mam az takiego cisnienia na to ..... powoli dokładnie do celu

Jak chcesz klapę na testy, to oddam za małe pieniądze [emoji6]

odezwe sie do ciebie slepy na priv .... najpierw musze kupic klape od TT cała moze bo to bedzie moj dawca elementów wklesłych i i mocujacych

chłopaki bez spiny kupuje druga klape na której bede pracował ..... w planach mam zamiar kupic klape od TT ... zebym miał te ładnie wyprofilowane kształty otwory mocujace i ty podobne .... reszta wyjdzie w praniu

tak to kurna miniej wiecej ma wygladac tylko zamiast b8 bedzie b5 ...... jaram sie jak dziecko

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Mi to sie tam dalej nie widzi, no ale powodzenia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.