Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki ale to bedzie tak wyglądać, fotka od amigosów:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy ... kurde kolega jest pod telefonem jezdzi po polsce naprawia sejfy w biedronkach i dzis znow dostał telefon i go nie ma a musze odebrac od niego koła ....... k......wa juz sam nie moge sie doczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0418.jpg

DSC_0419.jpg

DSC_0420.jpg

DSC_0421.jpg

DSC_0422.jpg

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

i co panowie ? mam mieszane uczucia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś go posadził to by wyglądało:wink:, i opone z niskim profilem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje gleby :kwasny: zakladaj gwint nie musisz glebic kto wie jak nisko, na 63cm juz bedzie o wiele lepiej jak teraz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda dobrze

p.s co ty masz za zaciski? czy to tylko hmmm, nakładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również mam mieszane uczucia.Poza tym twoje fele,różnią się troszkę od tych pokazanych przez kolegę Kowi87.Wracaj do Avusów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nakładki bo farba nie wytrzymywała za długo a to załozyłem i wyglada dobrze i nie musze co chwila malowac zeby było krwisto czerwone .... ale o tym tu mowa .... tylko o felgach ......

ze zmaina felg wiarze sie to włanie załozenie gwintu ktory mam w bagazniku oraz wieksze tarcze przod bo przy tym kole gina

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

DSC_0429.jpg

DSC_0430.jpg

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

z gwintem to jest jeszcze problem bo jeden z przednich amortyzatorów jest wylany .... i to tak same koszty.... bije sie z myslami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do avusow, na nich auto zdecydowanie lepiej wyglada. Na nowych jest za ciemno - ciemny kolor, ciemne szyby i ciemne felgi. Jeden powie - ooo bandyta ale wiekszosc powie nuda, nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze chciał bym zmienic cos w tym aucie . zeby wygladał jak kilka aut na forum swiezo nowo ciekawie a nie wiem jak ? fajnie sie mienia jak sie jedzie ale nie oto chodzi chyba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogła by być cała srebrna ta felga, noi bez gleby to nawet BBS LM nie wyglądał by tak jak wygląda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to dobrze wypolerował z zewnątrz , sródki czarne , niski profil , gwint w dół ,dobre foto i będzie kox :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzis wpadły ala usa ... dzieki krzysaudi za pomoc i folie ..... odwdziecze sie przy najblizszej okazji

DSC_0432.jpg

DSC_0433.jpg

DSC_0434.jpg

DSC_0435.jpg

DSC_0438.jpg

DSC_0440.jpg

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

a co do kół zostaja avus II .... tomasony nie powalaja na kolana.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...