Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Arek bierz te od Slo bedzie kox, avusy są już oklepane :wink:

Ale to bym musiał pody S czy RS dać od razu :kox:

Opublikowano
Arek bierz te od Slo bedzie kox, avusy są już oklepane :wink:

Ale to bym musiał pody S czy RS dać od razu :kox:

etam body. body drugorzędna sprawa. felga i gleba i nic więcej nie trzeba :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Arek bierz te od Slo bedzie kox, avusy są już oklepane :wink:

Ale to bym musiał pody S czy RS dać od razu :kox:

etam body. body drugorzędna sprawa. felga i gleba i nic więcej nie trzeba :naughty:

najpierw załatwiam że tak powiem lakiernika i glebę a felga dalej w planach :wink:

Opublikowano

wkleiłeś zdjęcie avusów starych. to są avusy III:

akaijl.jpg

Opublikowano
  • Autor
wkleiłeś zdjęcie avusów starych. to są avusy III:

http://i49.tinypic.com/akaijl.jpg

fajnie wygląd ta felga na b5:wink:

Opublikowano

na pewno lepiej niż rs6 wg mnie które jest oklepane i nie ładne

Opublikowano

RS6 nie zakładaj, AVUS 3 w 18" wygląda naprawde dobrze - może jest troche cięzki ale to pancerna felga :jerk:

Opublikowano
  • Autor
RS6 nie zakładaj, AVUS 3 w 18" wygląda naprawde dobrze - może jest troche cięzki ale to pancerna felga :jerk:

pomyślimy:decayed:

Opublikowano
RS6 nie zakładaj, AVUS 3 w 18" wygląda naprawde dobrze - może jest troche cięzki ale to pancerna felga :jerk:

pomyślimy:decayed:

Tu się nie ma nad czym zastanawiać - komisyjnie decyzja zapadła. Avus 3 - leć do bankomatu :decayed:
Opublikowano
  • Autor
RS6 nie zakładaj, AVUS 3 w 18" wygląda naprawde dobrze - może jest troche cięzki ale to pancerna felga :jerk:

pomyślimy:decayed:

Tu się nie ma nad czym zastanawiać - komisyjnie decyzja zapadła. Avus 3 - leć do bankomatu :decayed:

nie mają tam grubych wypłacają po 5 zł :grin:

Opublikowano

picture.php?albumid=44020&pictureid=50302

a s-line ? tania felga i ładna

Opublikowano

Tą felgę mu polecam od początku ale coś nie mogę go przekonać - pewnie będzie trzeba z mojej przełożyć żeby zobaczył na żywo :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tą felgę mu polecam od początku ale coś nie mogę go przekonać - pewnie będzie trzeba z mojej przełożyć żeby zobaczył na żywo :grin:

kombinatorzy :kox:

Opublikowano

dobra ty nie kombinuj tylko glebuj go :decayed:

Opublikowano
  • Autor
dobra ty nie kombinuj tylko glebuj go :decayed:

zostanie ALLROAD :polew::polew::polew:

Opublikowano
dobra ty nie kombinuj tylko glebuj go :decayed:

zostanie ALLROAD :polew::polew::polew:

ładuj gwint a nie ściemniaj :D

Opublikowano
  • Autor
dobra ty nie kombinuj tylko glebuj go :decayed:

zostanie ALLROAD :polew::polew::polew:

ładuj gwint a nie ściemniaj :D

nic nie ściemniam :grin:

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2013 at 20:47 ----------

No to mały UP :decayed:

Miało być na Ostrów jednak nie dało rady ale od razu po Ostrowie jest sprężyny HR :wink:

Było:

9t4l.jpg qqnp.jpg

JEST: :naughty:

c4h8.jpg jysj.jpg i2pq.jpg j6ej.jpg cmxl.jpg

Opublikowano

Zaciągnij bardziej te trytytki z biedry bo szału ni ma panie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Zaciągnij bardziej te trytytki z biedry bo szału ni ma panie :decayed:

Ja nie chodzę do biedronki i nie kupuje tak jak "Piotr" :polew:

Opublikowano

siedzi jak u mnie i mnie się podoba :thumbup:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.