Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Arek mam kilka znaczków a4 i oooo w bdb stanie. A co do rejki to jedyne wyjście by sie od ciebie doczepili to musiał byś zdjąć, czornego tez katują. :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mam kilka znaczków a4 i oooo w bdb stanie. A co do rejki to jedyne wyjście by sie od ciebie doczepili to musiał byś zdjąć, czornego tez katują. :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

no to Dariusz chyba wybiorę się do Ciebie :naughty: pomyślimy nad rejką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te koła co tyle wisiały na allegro czy tam tablicy z kalisza? jak tak to moim zdaniem taniooocha ;) o ile opony były ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne gdzie ja przyczepisz po prostu będzie a tu wszyscy pojadą po tym, tylko tu nie hAmeryka :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te koła co tyle wisiały na allegro czy tam tablicy z kalisza? jak tak to moim zdaniem taniooocha ;) o ile opony były ok.

to tak one one były tanio do sprzedania a opony w miarę :naughty:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Nie ważne gdzie ja przyczepisz po prostu będzie a tu wszyscy pojadą po tym, tylko tu nie hAmeryka :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

dokładnie tak :wink: pomyślimy gdzie rejka będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale no ładnie ładnie wygląda jebnij je na srebrno , klapę wyczyść jakąś końcówkę wydechu (jak wszyscy ) i git :decayed::decayed:

na srebno będzie na zimę malowane klapa będzie wyczyszczona a o końcówkach myślę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te koła co tyle wisiały na allegro czy tam tablicy z kalisza? jak tak to moim zdaniem taniooocha ;) o ile opony były ok.

to tak one one były tanio do sprzedania a opony w miarę :naughty:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Na tablicy to one były drogie - tanio to ty je masz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te koła co tyle wisiały na allegro czy tam tablicy z kalisza? jak tak to moim zdaniem taniooocha ;) o ile opony były ok.

to tak one one były tanio do sprzedania a opony w miarę :naughty:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Na tablicy to one były drogie - tanio to ty je masz :kox:

No dokładnie bo Ty Andrzeju przyłożyłeś do tego rękę :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździj bez tablicy - siostra 3 lata tak jeździ , była za granicą nawet - dwa razy dowód zabrany ale za amerykańskie postojówki - koszt 2 x 20 zł ( przegląd )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździj bez tablicy - siostra 3 lata tak jeździ , była za granicą nawet - dwa razy dowód zabrany ale za amerykańskie postojówki - koszt 2 x 20 zł ( przegląd )

No będę jeździł tak ;)

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to się nie zajmuj tablicą tylko kup te dystanse na tył :facepalm::grin: Zobaczysz jaka będzie różnica na plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to się nie zajmuj tablicą tylko kup te dystanse na tył :facepalm::grin: Zobaczysz jaka będzie różnica na plus...

w planie są dystanse także spokojna rozczochrana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek najlepiej mieć wolne 10 tys i modzic wtedy wszystko jest od razu. :) czasem myśle ze forum tak chce :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek najlepiej mieć wolne 10 tys i modzic wtedy wszystko jest od razu. :) czasem myśle ze forum tak chce :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

no wiesz co też tak samo myśle czasami :naughty:

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 21:26 ----------

Wczoraj wpadł schowek, podświetlanie bagażnika oraz podświetlanie zapalniczki w LED by bidzio1 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zapalniczka mi nie podświetla jak teraz czytam :) muszę to ogarnąć he Arek wezmę to co dzwoniłes tylko daj cynk.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zapalniczka mi nie podświetla jak teraz czytam :) muszę to ogarnąć he Arek wezmę to co dzwoniłes tylko daj cynk.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

to żarówkę kupuj w aso albo ledy jak ja mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...