Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda jakbyś na wciśniętym hamulcu jechał :decayed:

nie przesadzaj :P byś swoją pokazał a nie :D

Nie planuje rezania to nie ma się czym chwalić :wink:

ale ogólnie byś ją pokazał :D

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

No to wczoraj po prawie 5 h walce kratki zostały zamontowane :naughty:

Wczoraj u Bartka było tak: :jerk:

20130130110.jpg

A później już tak: :jerk:

20130131114.jpg20130131111.jpg20130131117.jpg20130131115.jpg

20130131112.jpg

Dzięki Bartek :good::cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a orientujesz się czy sama kratka np. środkowa z przedlifta wejdzie normalnie w te obudowy poliftowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5h a czemu tak długo jakieś komplikację ???:wink:

no robilismy z Bartkiem ori instalacje że w razie czego nie będzie nikt widział :)

a druga sprawa jedna śrubka nam spadła i ją szukaliśmy magnesem :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

czadowe dywaniki:decayed:

e tam zwykłe kupie na lato normalne :P

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Kolego, a orientujesz się czy sama kratka np. środkowa z przedlifta wejdzie normalnie w te obudowy poliftowe?

kratki wydaję mi się takie same powinny być musisz patrzeć jak opór jest to obróć ją i powinna wejść aczkolwiek nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubę magnesem powiadasz :decayed:

no tak szukaliśmy i w końcu udało się :)

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Pany co sądzicie o takim setupie letnim? Oczywiście do tego dojdą sprężyny itp :):kox:

Z wielkim podziękowaniem dla Varia oraz Slo na użyczenia sprzętu:travolta::drinks:

20130201118.jpg201302011201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przy glebie będzie to miało ręce i nogi :naughty:

no napisałem jak będzie gleba to nie będzie koza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choruje na te felgi wiec w mojej wypowiedzi krytyki nie bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choruje na te felgi wiec w mojej wypowiedzi krytyki nie bedzie :decayed:

no to gicior to akurat są 18 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubę magnesem powiadasz :decayed:

no tak szukaliśmy i w końcu udało się :)

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Pany co sądzicie o takim setupie letnim? Oczywiście do tego dojdą sprężyny itp :):kox:

Z wielkim podziękowaniem dla Varia oraz Slo na użyczenia sprzętu:travolta::drinks:

http://img203.imageshack.us/img203/6366/20130201118.jpghttp://imageshack.us/a/img405/9066/201302011201.jpg

Ta felga podchodzi do B5 tylko przy widebody jak np. RS... I jakoś ogólnie nie komponuje z tym nadwoziem (za dużo masy zabrane od dołu - brakuje odpowiednich progów i zderzaków aby jakoś to wyglądało). Z body S/RS = OK ale dla serii chyba nie bardzo...

Inna sprawa, że ten wzór w 18" nie robi takiego wrażenia jak 19" (mniejsze wcięcie do środka). Jeśli to ma być ori to jest tylko wariant z A3 gdzie ET jest mega spore i felga będzie mocno schowana pod autem (kiedyś liczyłem i w B6 aby to wypchnąć pod nadkole potrzebny był dystans ok 30mm).

Tak czy siak, przy 18" już obowiązkowo gleba bo będzie kiepsko wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak felga jest do sprzedaży. 1700zł z oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak felga jest do sprzedaży. 1700zł z oponami.

Aaaa to Twoje... (trzeba było mówić :whistling:). Aras te felgi są super - bierz :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubę magnesem powiadasz :decayed:

no tak szukaliśmy i w końcu udało się :)

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Pany co sądzicie o takim setupie letnim? Oczywiście do tego dojdą sprężyny itp :):kox:

Z wielkim podziękowaniem dla Varia oraz Slo na użyczenia sprzętu:travolta::drinks:

http://img203.imageshack.us/img203/6366/20130201118.jpghttp://imageshack.us/a/img405/9066/201302011201.jpg

Ta felga podchodzi do B5 tylko przy widebody jak np. RS... I jakoś ogólnie nie komponuje z tym nadwoziem (za dużo masy zabrane od dołu - brakuje odpowiednich progów i zderzaków aby jakoś to wyglądało). Z body S/RS = OK ale dla serii chyba nie bardzo...

Inna sprawa, że ten wzór w 18" nie robi takiego wrażenia jak 19" (mniejsze wcięcie do środka). Jeśli to ma być ori to jest tylko wariant z A3 gdzie ET jest mega spore i felga będzie mocno schowana pod autem (kiedyś liczyłem i w B6 aby to wypchnąć pod nadkole potrzebny był dystans ok 30mm).

Tak czy siak, przy 18" już obowiązkowo gleba bo będzie kiepsko wyglądać.

Gleba będzie Bartas :decayed:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Tak czy siak felga jest do sprzedaży. 1700zł z oponami.

Aaaa to Twoje... (trzeba było mówić :whistling:). Aras te felgi są super - bierz :decayed::polew:

felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

No owszem owszem :)

Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...