Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!


preze_s

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny Czerwoniak :wink: zarzucaj polifty na tył albo Ledziaki... Na cultstyle lecisz? :wink:

przed zlotem czas modyfikacji ;P lampy tylne całe czerwone obrysy podpięte gwint wyregulowany. na cultstyle lece nr CS 117 :decayed:

no to elegancko ! ja niby wysłałem zgłoszenie w sobotę, ale nie mam odpowiedzi żadnej :kwasny: mimo wszystko chyba i tak wezmę się za pranie i pucowanie dyliżansu :decayed:

Z tego Co czytalem na forum cultstyle.Pl juhas ma wyslac dzisiaj wszystkie odpowiedzi takze sprawdzaj poczte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny Czerwoniak :wink: zarzucaj polifty na tył albo Ledziaki... Na cultstyle lecisz? :wink:

przed zlotem czas modyfikacji ;P lampy tylne całe czerwone obrysy podpięte gwint wyregulowany. na cultstyle lece nr CS 117 :decayed:

no to elegancko ! ja niby wysłałem zgłoszenie w sobotę, ale nie mam odpowiedzi żadnej :kwasny: mimo wszystko chyba i tak wezmę się za pranie i pucowanie dyliżansu :decayed:

Z tego Co czytalem na forum cultstyle.Pl juhas ma wyslac dzisiaj wszystkie odpowiedzi takze sprawdzaj poczte :)

no właśnie widzę że 5 aut im zostało do rozstrzygnięcia :decayed: jakby się udało to można jakoś wspólnie polecieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos od nas z forum jeszcze tam uderza:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos od nas z forum jeszcze tam uderza:eusathink:

pytałem w Battalionie to tylko Prezes się zgłosił :)

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

preze_s niestety nie jadę na culta :kwasny:[/uOTE]

Co ci odpisali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior musisz sie bardziej postarać:decayed:, a tak na serio ciekawe co im nie siadło bo nie ma sie w sumie czego czepić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior musisz sie bardziej postarać:decayed:, a tak na serio ciekawe co im nie siadło bo nie ma sie w sumie czego czepić:whistling:
90% sukcesu to fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior musisz sie bardziej postarać:decayed:, a tak na serio ciekawe co im nie siadło bo nie ma sie w sumie czego czepić:whistling:
90% sukcesu to fotki

dokładnie:wink:, nieraz seria na dobrej focie zrobi lepszą robotę niż pomodzona fura, na focie z kalkulatora:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior musisz sie bardziej postarać:decayed:, a tak na serio ciekawe co im nie siadło bo nie ma sie w sumie czego czepić:whistling:
90% sukcesu to fotki

i tu chyba poległem, niby jakimś tam aparatem, ale ani nie umiem go ustawić ani żaden ze mnie fotograf :grin:

---------- Post dopisany 15-08-2012 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 16:21 ----------

Czyli na zlocie mapeta dopiero obejrzę Twoje auto? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior musisz sie bardziej postarać:decayed:, a tak na serio ciekawe co im nie siadło bo nie ma sie w sumie czego czepić:whistling:
90% sukcesu to fotki

i tu chyba poległem, niby jakimś tam aparatem, ale ani nie umiem go ustawić ani żaden ze mnie fotograf :grin:

---------- Post dopisany 15-08-2012 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 16:21 ----------

Czyli na zlocie mapeta dopiero obejrzę Twoje auto? :decayed:

Audi wrocilo z dlugiego tripu, cultstyle zaliczone mega impreza polecam klimat auta i ludzie MISTRZ. Aktuala zrobie jak odpoczne po meczacej drodze.

Z nowosci audi dostalo sie na The best of czyli zlot ogranizowany przez Mapeta :)

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

więc tak, audi zrobiło trase 1400km do wilczych lasek potem do Mielna i do domku :decayed: na cultstylu atmosferka kultowa :wink: wiadomo fury były mega naprawde każde auto przyciągało uwage.

190097_333009746790202_168722007_n.jpg

DSC_9761.jpg

DSC_1022.jpg

z trasy wkrótce...

we wrześniu Audi weźmie udział w The Best Of zlot organizowany przez Mapeta. :naughty:

aha byłbym zapomniał koła na sprzedaż!!!!!! Dare LM 8" z oponami. info na pv.

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 22:24 ----------

Witam, sprzedam audi!! Kontakt wylacznie przez telefon 512921080, sprzedaje na LM-ach i gwincie. Bedzie mozna obejrzec na The best of w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oblukana i wymacana... naprawde autko dobrze siedzi... ;) Koło też świetne...

preze_s bedziemy w kontakcie na namiar tych dystansów co rozmawialiśmy do mojego Avanta;) Odezwe sie...

A audi dzisiaj zmienia właściciela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...