Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Gwoździem po lakierze


Kober

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ktos mi wczoraj zafundowal ryse od nadkola do nadkola, prawdopodobnie przy uzyciu gwozdzia. rysa nie jest gruba, ale siega do bialego podkladu (?). czy mozna cos na wlasna reke z tym zrobic, czy tez trzeba odwiedzic lakiernika?

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej sam z tym nic nie zrobisz :confused4: kredka ani zadna poleraka nie pomoze :kwasny: chyba musisz sie udac do lakiernika i zalatwic to z nim .

normalnie chamstwo zeby zrobic cos takiego takiemu samochodowi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej sam z tym nic nie zrobisz :confused4: kretka ani zadna poleraka nie pomoze :kwasny: chyba musisz sie udac do lakiernika i zalatwic to z nim .

normalnie chamstwo zeby zrobic cos takiego takiemu samochodowi ;(

Kraków co sie dziwisz....sam mam zle doswiadczenia :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby sa kredki specjalne do latania takich rys, ale ja w nie nie wierze...

Kredka maskuje rysę do pierwszego mycia ciepłą wodą. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby sa kredki specjalne do latania takich rys, ale ja w nie nie wierze...

Kredka maskuje rysę do pierwszego mycia ciepłą wodą. :thumbdown:

kredka na taka ryse nie da rady a poza tym dokladnie kolega Aramis mowi do pierwszego mycia ale kredka nawet tego niezamaluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację i lakiernik Cię nie minie, ale jeżeli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz w nalbliższym czasie wybrać się do lakiernika to radzę użyć pisaka, działa podobnie jak marker i nie schodzi jak kredka po myciu.

Jest jedno ale.. maskuje tylko rysę, a nie wypełnia ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ten sam problem tylko na klapie ...jakieś kreski ( od znaczka az do lampy :evil: ) .. :ranting1: :rant:

Takim śmieciom to tylko ręce poobcinać :!:

Wizyta u lakiernika nieunikniona :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie to jakieś "uprzejme" dzieci sąsiadów grając sobie w piłkę zostawiły ślad piłki na mojej masce :wallbash: (niestety musiała iść do malowania, bo odbiły mi lakier)

Żałuje jednego, że nie widziałem który to zrobił :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprawianie pędzelkiem to metoda druciarska i pomaga raczej na odpryski po kamieniach

podjedź z tą rysą do lakiernika bo skoro to rysa od nadkola do nadkola to trzeba całą stronę malować, a to grubsza impreza

chyba żeby pędzelek i potem papier wodny i na końcu polerka, ale efekt będzie marny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kiedyś to spotkało prosto wyjechałem od lakiernika :wallbash: i cały bok kluczem :evil:

na ul.Jana :evil:

Przykro i współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko lakiernik, inne metody to tylko na chwilę, a i efekt marny... Znajomy był ostatnio z czymś podobny i gość mu to bardzo fajnie zrobił, efekt super :th: Dokładnie nie wiem jak, bo nie znam sie na tym kompletnie, ale wiem że nie musiał malować całego boku, przez co koszta były mniejsze :th:

A jak będziesz chciał to Ci załatwię namiary, bo z tego samego miasta jesteśmy widzę. Pisz na PW :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...