Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Spalanie po czipie


meo21

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. jestem posiadaczem A4 1.9 TDI 74 KW byla chiopwana podobno ma teraz 130 koni. ma to wplyw na spalanie. pryz spokojnej jezdzie spalanie ponizej 7 litrow nie zejdzie. czy cos jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze troche duzo spala. przykladowo od zapalenia sie rezerwy zalewam 17 litrów i robie 200 km do zapalenia sie znow rezerwy, to wychodzi mi jakies ponad 8 litrow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalej pod korek, skasuj mały licznik, jak wyjeździsz kociołek to znów zalej pod korek, podziel litry przez kilometry i pomnóż x 100 i to dopiero będzie wmiarę miarodajne spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiscie za te 0.5l to mozna se w leb strzelic...

nie wziales warunkow w jakich jezdzicie,tras,opon,silnika,umiejentosci....co za zenua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile palił przed chipem??? wiecej mniej czy tak samo, no bo chyba o to jest pytanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę za dużo pali takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiscie za te 0.5l to mozna se w leb strzelic...

nie wziales warunkow w jakich jezdzicie,tras,opon,silnika,umiejentosci....co za zenua

Co ty taki wyszczekany jesteś człowieku.Nie interesuje cię temat ,to po co się wypowiadasz.:wallbash:

Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,9 pali od 6 w górę. Mi na minimalnym gazie 6tym biegu-ale tak się nie da jechać długo, miasto nawet nie wiem8-9L.

komputer komputerem ale rachunek prosty ilość litrów ilość km i wychodzi spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na krótkich odcinkach w mieście przy niskich temperaturach jak zatankowałem pod korek i przejechałem 300km i znów pod korek przy tym samym dystrybutorze wyszło 8,6l\100. Dzień później zrobiłem program na 160KM i pali bardzo podobnie. W Twoim przypadku chip mógł nawet obniżyć spalanie ze względu na to że przy 130KM masz bardziej elastyczny silnik i nie musisz już wciskać gazu do dechy żeby auto chciało jechać jak to miało miejsce przy 101KM. Miałem kiedyś Opla Signum w dieslu 100KM i palił mi 10-11l\100km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jakie bylo spalanie przed chipem. takiego juz kupilem i dlatego zadalem takie pytanie. ale widze po opisach ze to norma. bo slyszlem ze powienien palic przy spokojnej jezdzie max 6,5. i ze 7/ 8 litrow to duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. jestem posiadaczem A4 1.9 TDI 74 KW byla chiopwana podobno ma teraz 130 koni. ma to wplyw na spalanie. pryz spokojnej jezdzie spalanie ponizej 7 litrow nie zejdzie. czy cos jest nie tak

Twój AVB ma w końcu 130 koni czy nie ma? To są dopiero jaja ;). Mam AWX-a serie 130 i poniżej 7 w mieście schodzę spokojnie, ale pamiętaj, że wiele czynników ma na to wpływ jak ktoś słusznie wyżej zwrócił na to uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...