Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktory to rok ?

Opublikowano
  • Autor
:buhaha: ciekaw jestem jak te osiem garow gra w klekocie, gratulacje fury :good:

Gra przepięknie. Zarówno na niskich jak i wyższych obrotach. Chyba nawet wolę na niższych bo wtedy wydaje taki niski bulgot jak wielkopojemnościowy musclecar. Jak się trochę ociepli to nakręcę filmiki kamerką GoPro zamontowaną wewnątrz i na zewnątrz.

Opublikowano
Jak się trochę ociepli to nakręcę filmiki kamerką GoPro zamontowaną wewnątrz i na zewnątrz.

no to czekamy :punk:

Opublikowano

wszyscy malikowi gratulują ale chlopak teraz codziennie teraz na dializach jest po 3x bo nery pogonił :):):):):)

nie ma to jak mieć "czołg" w domu :)

gratulacje wyniku :)

Opublikowano

Super gratulacje .co do lamp z tyłu troszkę będziesz musiał klapę klepnąć bo nie pasują idealnie.Jest inny łuk.A co do przodu proponuję grill V12 lub po lifcie pasuje bez problemu.Ostatnio miałem reflektory po lifcie poszły za 1600

Opublikowano

Malik gratuluję nowego wozu :wink4:

Opublikowano

Karwa malik. Fura jak to zwykle u Ciebie wjebałą mnie w fotel ;)

Opublikowano
A co do przodu proponuję grill V12 lub po lifcie pasuje bez problemu.

poliftowy jest fajny :kox:

Opublikowano
Karwa malik. Fura jak to zwykle u Ciebie wjebałą mnie w fotel ;)

On się nie pierdzieli, zawsze wyskoczy z KOXEM :dancing:

Przyzwyczaił nas do tego już :decayed:

Opublikowano

malik gratuluję! V8 i 4.2 kox!

no i q znowu:))

...ale Q7 mi się nie podoba, brzydkie to jak cholera:))

Opublikowano

Szacun maliku. za***ista fura

Opublikowano
  • Autor

Mały update dot. spalania w ruchu mieszanym. Po paru dniach jeżdżenia do pracy i z powrotem widzę, że średnia utrzymuje się na poziomie 13l. TT paliło więcej! :thumbup1:

Opublikowano
Mały update dot. spalania w ruchu mieszanym. Po paru dniach jeżdżenia do pracy i z powrotem widzę, że średnia utrzymuje się na poziomie 13l. TT paliło więcej! :thumbup1:

Rewelacyjny wynik tym bardziej z tego co pamiętam mówiłeś że w korkach stoisz w Wawie gdzie wcześniej w S4 miałeś spalanie na poziomie 20 litrów :good:

Opublikowano

Graty bardzo ładnej i dobrze wyposażonej Q7-ki :hi:

Malik to kiedy konserwacja Mequaiersem :decayed: ?

Opublikowano
Mały update dot. spalania w ruchu mieszanym. Po paru dniach jeżdżenia do pracy i z powrotem widzę, że średnia utrzymuje się na poziomie 13l. TT paliło więcej! :thumbup1:

Wynik na prawdę dobry jak na taki czołg:thumbup1:

Tylko co teraz powiedzą te niedowiarki co mówią że A6 3.0 TDI nie może w mieście poniżej 10/100 palić:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Malik to kiedy konserwacja Mequaiersem :decayed: ?

Pierwszy szybki detailing już był. Mycie, glinkowanie, wosk oraz dokładne czyszczenie środka (odkurzanie, czyszczenie plastików i skóry). Mimi, że "na szybko" to i tak zajęło mi to prawie 4 godziny. Ilość roboty przy takim nadwoziu w porównaniu do TT jest gigantyczna.

Za dokładne polerowanie lakieru i usunięcie rysek wezmę się pewnie dopiero na wiosnę.

Opublikowano

Jest ładna. :thumbup1:

Opublikowano

Gratuluję autka :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.