Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
O co chodzi z tą ogrzewaną ramką jeśli można wiedzieć malik

Za ramką montuje się radar adaptacyjnego tempomatu, który wymaga pewnych warunków pracy (m.in. temperatury). Dlatego ramka ma podgrzewanie.

---------- Post added at 18:56 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

malik potrzebuje numery czesci tego grila

4l0853651g t94

Opublikowano
  • Autor
Czyli kiedyś bedzie ACC :thumbup1:

No tak jakoś trafił mi się i grill i ramka pod ACC. Więc już niewiele części zostało :decayed:

Opublikowano

w q7 chyba nie trzeba zmieniac zegarow pod acc prawda ?

Opublikowano

fpytę z tym zawiasem :kox::decayed:

Opublikowano
przynajmniej z perspektywy neoplanu... :polew:

No tak, gdzie mi do takiego wypasu jak neoplan :wink:

BTW: Trzeba było zamachać przez szybkę :decayed:

Startowales z pole position okolo 18:00 kolo Fort Wola w strone Poznania?

Opublikowano
  • Autor
przynajmniej z perspektywy neoplanu... :polew:

No tak, gdzie mi do takiego wypasu jak neoplan :wink:

BTW: Trzeba było zamachać przez szybkę :decayed:

Startowales z pole position okolo 18:00 kolo Fort Wola w strone Poznania?

Dzisiaj? Chyba tak. A co? Znowu mnie widziałeś? :decayed:

Opublikowano
przynajmniej z perspektywy neoplanu... :polew:

No tak, gdzie mi do takiego wypasu jak neoplan :wink:

BTW: Trzeba było zamachać przez szybkę :decayed:

Startowales z pole position okolo 18:00 kolo Fort Wola w strone Poznania?

Dzisiaj? Chyba tak. A co? Znowu mnie widziałeś? :decayed:

jeździ za Tobą :przebiegly:

Opublikowano

malik to Twoje Q ziben :decayed: jest super :slina: ale czekam dalej co będzie :hi:

Opublikowano

Pneumatyka jest fajna do momentu aż się nie zj**ie (szczególnie amory) :decayed: dopiero wtedy można żałować że jest w naszym aucie :naughty:

Sam się o tym przekonałem :facepalm:

Opublikowano

Ty wojoo daj swoje zdjęcia i temat o A6 C6 a nie tylko narzekasz i mówisz o zmianach. :wink:

Opublikowano

Myslałem o tym :decayed:

a ponarzekać trochę trzeba :kox:

Opublikowano

No tak a ja o R8 sorry malik za OT :facepalm:

Opublikowano
w q7 chyba nie trzeba zmieniac zegarow pod acc prawda ?

Wszedzie trzeba zmieniac ale nie jest to konieczne bo bez też zadziala ;-)

Nie bedzie tylko diod podswietlajacych zakres wybranych predkosci.

Wszystkie inne wskazania na FISie będą.

Opublikowano

w Q7 wspólnika mojego ojca też poszła pneumatyka w lutym :facepalm: nic nie można było ustawiać i skrzypiało jak cholera :wallbash:

Opublikowano
w Q7 wspólnika mojego ojca też poszła pneumatyka w lutym :facepalm: nic nie można było ustawiać i skrzypiało jak cholera :wallbash:

U mnie tłucze i wali :banan:

Nie wiem jak w q7 ale w a6 jeden amor 5 tys :facepalm:

Opublikowano

wojoo a nie z 10 tys. euro ? sorry

malik za OT ale nie mogę :facepalm:

Opublikowano

co do pneumatyki w tym roku wiele osób przez mrozy miało problemy z uszczelnieniami górnych mocowań, serwisy bardzo naciągały klientów na zmianę całych kolumn, prawda jest taka, że są zestawy naprawcze ORI za ok 600 zł na kolumnę + wymiana ok 500 zł więc koszt pary ok 1600 zamiast 10 tys. netto bez wymiany, moja matka miała taki problem w MB z air matic'kiem, mrozy stały i problemy też

Opublikowano
  • Autor

Ledy DRL od modelu V12 upolowane na ebay.de :decayed:

audi.jpg

Update wkrótce.

Opublikowano

tez mysle kupic wlasnie q7 za jakis czas! jak sie sprawuje??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.