Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
mimo mojego urazu do tego koloru, fura lux! :slina:

mody same konkrety, więc aż ciężko mi uwierzyć, że odważyłeś się na repliki felg :shock3:

widziałeś co czeka w dziale sprzedam? ... :wink:

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/21-oryginalne-audi-q7-speedline-rs6-2-oponami-wymiany-242084/#post2971056

Rarytas i dokładnie to czego szukałem. Szkoda, że nie styknęliśmy się 3 miesiące temu bo pewnie zrobilibyśmy biznes.

Na razie za dużo mam już tych kół do Q7. Samemu szukam kupca na odnowiony poprzedni komplet:

2549340655

2549340655_3

Ciężko handluje się częściami do takiego bydlaka. Zupełnie inny rynek niż ten dla A4 :grin:

Opublikowano

To faktycznie szkoda, bo kółka czekają na nowego właściciela już od stycznia, ale wtedy na forum było tylko Q7 Rosemeyera, który miał już 21", dopiero wczoraj znalazłem Twój temat.

Napisz mi info na PW o Twoich 20", parametry, stan, cenę itp., mam kilku znajomych z Q7 to popytam

Opublikowano

carbony piękne ! :) zakładaj zakładaj bo kobitki Brynie Asie i reszta chcą je porysować :)mają taki sam plan jak w esie z maską:D

Opublikowano

Skoro temat mocy wypłynął .... ciekawe czy coolery z V12 by podeszły :eusathink:

Opublikowano

Dekory piękne ! Robiłeś im polerkę czy takie igły ?? :kox:

Opublikowano
  • Autor
Dekory piękne ! Robiłeś im polerkę czy takie igły ?? :kox:

Igiełki, na prawdę śliczne. Jak tylko zamontuję to cyknę foty wnętrza autka.

Opublikowano
Skoro temat mocy wypłynął .... ciekawe czy coolery z V12 by podeszły :eusathink:

Pytanie po co ? :) 4.2TDI ma je spore, praktycznie na wierzchu, wiec nie powinno byc problemu z chlodzeniem.

Carbony mega :jerk:

Planujesz w ogole wizyte u Rogala?

a co do hamulcow - nie masz niestety do konca racji :decayed: auta, ktore wymieniles maja inne zaciski (RS5/RS4 8-tloczkowe, TT RS 4-toczkowe itd.).

Te, ktore masz Ty i ja sa w SUVach i moze w najslabszych Prosiakach typu Boxter.

Opublikowano
  • Autor

Rozmawiałem z Rogalem zaraz po zakupie auta. Dostałem dobrą ofertę jako stały klient :decayed: Pomyślę :whistling:

Co do zacisków jedno jest pewne - hamują za***iście :wink:

Opublikowano
Skoro temat mocy wypłynął .... ciekawe czy coolery z V12 by podeszły :eusathink:

Pytanie po co ? :) 4.2TDI ma je spore, praktycznie na wierzchu, wiec nie powinno byc problemu z chlodzeniem.

Świerzego powietrza nigdy za wiele.

Opublikowano
  • Autor

Na szybko listwy po montażu:

2012-08-22_08-42-50_902.jpg

2012-08-22_08-46-45_500.jpg

Po południu cyknę więcej fotek lustrzanką

Opublikowano
:kox: leżą pięknie
Opublikowano
  • Autor

Carbon Porn :naughty:

IMG_8718.JPG

IMG_8732.JPG

IMG_8744.JPG

IMG_8747.JPG

IMG_8749.JPG

IMG_8753.JPG

IMG_8758.JPG

Opublikowano

Lubie to!

Opublikowano

Jest :kox: takie akcenty robią robotę :)

Opublikowano
  • Autor

Trochę fotek w standardowej miejscówce

IMG_8814.JPG

IMG_8769.JPG

IMG_8773.JPG

IMG_8778.JPG

IMG_8788.JPG

IMG_8798.JPG

IMG_8806.JPG

IMG_8818.JPG

IMG_8824.JPG

IMG_8829.JPG

Sorry za ziarno, ale ciemno już było.

Opublikowano

nie wiem dlaczego ale bardziej mi się podoba niż ta nowa - polifotwa. Może dlatego, że w nowej już nawalone tych ledów w lapach jak na choince w święta.

Opublikowano
  • Autor
nie wiem dlaczego ale bardziej mi się podoba niż ta nowa - polifotwa. Może dlatego, że w nowej już nawalone tych ledów w lapach jak na choince w święta.

No dzięki. Też mi przednie lampy z nowej Q7 nie pasują dlatego wybrałem te z modelu V12. Zastanawiam się jednak nad lampami LED do tyłu z wersji poliftowej. Pomyślę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.