Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Z RS4 czy A8 nie pasuje smiley ONLY TT confused4

Grzesiek a mozesz mi jeszcze powiedziec czy do RS4 podejdzie od a8??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , :hi: Panowie jakbyście mogli podpowiedzieć mi co nie co ,bo temat jest tak obszerny ,ze sam sie pogubiłem odnośnie montażu kiery od b7 z mf do b6

tak ,więc mam wszystkie graty do montażu tj. moduł q ,łącznik 4 pin, taśmę 4E0-953-541 A,Vag com tez jest ,radio concer2 po 2005 rownież . Co muszę zrobic dokładnie zeby to smigało jak trzeba?

Za podpowiedz z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z RS4 czy A8 nie pasuje smiley ONLY TT confused4

Grzesiek a mozesz mi jeszcze powiedziec czy do RS4 podejdzie od a8??

Tak od A8 podchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając multifunkcję w moim B7 i skrzynię automat, mogę wrzucić kierownicę z możliwością zmiany biegów łopatkami? Jest to realne? Wystarczy zamontowanie samej kierownicy, czy dochodzi do tego kodowanie, bądź jakieś dodatkowe moduły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając multifunkcję w moim B7 i skrzynię automat, mogę wrzucić kierownicę z możliwością zmiany biegów łopatkami? Jest to realne? Wystarczy zamontowanie samej kierownicy, czy dochodzi do tego kodowanie, bądź jakieś dodatkowe moduły?

Możesz dołożyć funkcję tip (poza obręczą z manetkami nie wymaga to innych elementów). Po tym zabiegu trzeba jeszcze zmienić kodowanie sterownika kolumny kierowniczej z 0x0xx na 0x1xx i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając multifunkcję w moim B7 i skrzynię automat, mogę wrzucić kierownicę z możliwością zmiany biegów łopatkami? Jest to realne? Wystarczy zamontowanie samej kierownicy, czy dochodzi do tego kodowanie, bądź jakieś dodatkowe moduły?

Możesz dołożyć funkcję tip (poza obręczą z manetkami nie wymaga to innych elementów). Po tym zabiegu trzeba jeszcze zmienić kodowanie sterownika kolumny kierowniczej z 0x0xx na 0x1xx i gotowe.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógł by mi ktoś sprawdzić czy ta poducha 4E0 880 201/T-42R

podejdzie do kiery multifunkcyjnej od Audi TT BJ0 419 091 B 1KT . Gość od którego chcę ją kupić napisał mi że nie jest w 100% pewny bo sprzedał ich tylko pare sztuk ale w swojej aukcji napisał że podchodzi do A3,S3,A4,S4,A8,S8,TT,TTS,R8

Z gory dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógł by mi ktoś sprawdzić czy ta poducha 4E0 880 201/T-42R

podejdzie do kiery multifunkcyjnej od Audi TT BJ0 419 091 B 1KT . Gość od którego chcę ją kupić napisał mi że nie jest w 100% pewny bo sprzedał ich tylko pare sztuk ale w swojej aukcji napisał że podchodzi do A3,S3,A4,S4,A8,S8,TT,TTS,R8

Z gory dzięki

Nie pasuje na 100% :confused4: tylko ksztaltem jest podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da tradę zamontować kiere z A3 pod osprzęt z A4? tempomat moduł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da tradę zamontować kiere z A3 pod osprzęt z A4? tempomat moduł ?

Ktoś ostatnio montował, nie powinno być z tym żadnego problemu bo działanie rolek i przycisków jest takie same. Z kierownicą z A3 jest kwestia dopasowania odpowiedniej poduszki bo w kierownicy są bolce których nie ma w poduszkach z A4 B7 lub A6 C6. Trzeba dobrać poduszkę z A3 lub może wyciąć te bolce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da tradę zamontować kiere z A3 pod osprzęt z A4? tempomat moduł ?

Ktoś ostatnio montował, nie powinno być z tym żadnego problemu bo działanie rolek i przycisków jest takie same. Z kierownicą z A3 jest kwestia dopasowania odpowiedniej poduszki bo w kierownicy są bolce których nie ma w poduszkach z A4 B7 lub A6 C6. Trzeba dobrać poduszkę z A3 lub może wyciąć te bolce.

czyli działa tylko poducha inna- Dominikt1 dobrze że kupującemu pomogłeś bo by na mnie psy wieszał :disgust::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da tradę zamontować kiere z A3 pod osprzęt z A4? tempomat moduł ?

Ktoś ostatnio montował, nie powinno być z tym żadnego problemu bo działanie rolek i przycisków jest takie same. Z kierownicą z A3 jest kwestia dopasowania odpowiedniej poduszki bo w kierownicy są bolce których nie ma w poduszkach z A4 B7 lub A6 C6. Trzeba dobrać poduszkę z A3 lub może wyciąć te bolce.

czyli działa tylko poducha inna- Dominikt1 dobrze że kupującemu pomogłeś bo by na mnie psy wieszał :disgust::good:

Ja u siebie zamontowałem kierownicę trójramienną S-Line z A3. Był nawet mój post ze zdjęciami na ten temat ale w cudowny sposób zniknął :kwasny:

Nie mam teraz dostępu do zdjęć tej modyfikacji, imageshack padł :confused4:

Szukasz kierownicy i poduszki z A3. Trzeba podciąć wtyczkę łączącą poduszkę i rolki z taśmą i modułem kierownicy.

Po zakodowaniu nie ma błędów w sterowniku, rolki i przyciski działają.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 18:02_________________________________________________Zdjęcia:

img9489.th.jpg img9486y.th.jpg

dsc0034tmv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:Jak mozecie to podpowiedzcie o toż montowałem ostanio kiere 3 ramienna od b7 z mf wszystko śmiga aż miło ,ale niestety świeci mi sie cały czas airbag .

Mysle ,ze to dlatego iz przy montowaniu Łącznika 4 Pin - 4E0-972-133 nie mogłem wydłubać pinów ze starego ,więc dolutowałem kabelki z pinami i wyświetla się błąd 00588 - Airbag Igniter; Driver Side (N95)

001 - Upper Limit Exceeded a może taśma przerwana :mysli:

Za wszelkie sugestie z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kierownica multi z b7 s line podejdzie do A6 c6?? A co z taśmą/modułem? Bo chcę sprzedać swoją i się koleś pyta czy do c6 podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy starym radiu jest problem z rolką po przełożeniu kiery na B7 a co w odwrotnym przypadku? tzn mulitikiera B6 a radio np concert III?

szczerze mówiąc przeszukiwałem też zagraniczne fora i coraz bardziej sceptycznie jestem nastawiony do kiery B7. Przekładka na B7 to ciągle niewiadoma jeśli chodzi o dwustopniowy airbag B7. Jedni sugerują podpięcie tylko tej od wyższych przeciążeń bo w B6 jest tylko taki czujnik. Inni wręcz odradzają prztaczając już conajmniej dwa przypadki rozbitych B6 gdzie strzeliły wzzystkie poduszki oprócz tej kierowcy po przekładce na B7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...