Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... kierownicę masz multi od B6, tak?

Tak.

--

Pozdrawiam.

Sławek

OK, dzięki za sprawdzenie :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ale ta rozpiska dotyczy kierownicy multi funkcyjnej od B6, która ma moduł sterowania w kierownicy. Natomiast do kierownicy multi od B7 i innych z rolkami musi być Q albo R, bo one odbierają i prztewarzają sygnał z rolek i przycisków.

czyli wg. ciebie pod moduł N mogę dorzucić kierę multi ale tylko od B6, tak?? a tego akurat bym nie chciał

Tak własnie.

Opublikowano
  • Autor

Multifunkcja z B7 to zdecydowanie lepsza opcja. Poza walorami estetycznymi posiada większą ergonomię użytkowania (rolki).

Opublikowano

malik usunales poradnik montażu kierownicy? Bo nie zwijaka żeby w niego kliknąć i zobaczyć opis

Opublikowano
  • Autor

malik usunales poradnik montażu kierownicy? Bo nie zwijaka żeby w niego kliknąć i zobaczyć opis

Już działa.

Opublikowano

Moge podpowiedziec ze kiera od B8 pasuje do B7 p&p. Zrobilem w swojej taki wlasnie modzik zmieniajac czteroramienna na trzyramienna :good:

Opublikowano

No to jak do B7 pasuje to do b6 też podejdzie nie ?:) A co z multifunkcją? będzie działała? Wrzuć fotkę tej swojej :)

Opublikowano

Szukam rozwiązania na nie działającą lewą rolkę

Opublikowano
  • Autor

Szukam rozwiązania na nie działającą lewą rolkę

A radio jakie masz? Concert?

Opublikowano

Szukam rozwiązania na nie działającą lewą rolkę

A radio jakie masz? Concert?

Chorus 2. moduł Q. Może trzeba zrobić zamianę kabelków w okablowaniu poduszki tylko które? Mam okablowanie kupione w serwisie i wszystkie są czarne.

A do przycisków idzie 6 przewodów. Wolny jest tylko pin 12

Opublikowano
  • Autor

Hmmm.. montowałem ostatnio kierownicę multi do auta z Chorus 2 i działało wszystko super. Sprawdź kodowanie.

Opublikowano

I jak z tą kierką od B8? Działa bez problemowo do B6? Testował ktoś to już?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy tasma o nr 8E0 953 541 C bedzie nadawac sie do kiery multi TT?

Jest mnostwo tego na allegro wlasnie z paczatkiem 8E0 a nie 4E0 i jest w aukcjach ze tasma jest od A4 S4.

Pomocy bo kiera jutro u mnie a tasmy nie mam :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy tasma o nr 8E0 953 541 C bedzie nadawac sie do kiery multi TT?

Jest mnostwo tego na allegro wlasnie z paczatkiem 8E0 a nie 4E0 i jest w aukcjach ze tasma jest od A4 S4.

Pomocy bo kiera jutro u mnie a tasmy nie mam :wallbash:

Będzie pasować.

Opublikowano

Panowie wyedytujcie pierwszego posta aby miał zwijak po denerwujące jest oglądanie na każdej stronie tego samego

.... a później jeżeli nie doczytam tego czego szukam, zadam kilka pytań :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 09:35_________________________________________________

Panowie jak rezałem tempo i fisa razem z manetkami i modułem dostałem takie coś ale tego nie zakładałem (założyłem to co miałem w aucie)

oświećcie mnie i napiszcie co to jest?

304707e2c4bc996d.jpg

de1488d399ef965b.jpg

53736cf98a743595.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czujnik skrętu kierownicy. Wykorzystywany przez układ ESP/ABS. Niezbędny.

Opublikowano

Czujnik skrętu kierownicy. Wykorzystywany przez układ ESP/ABS. Niezbędny.

dzięki :notworthy:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 06:36_________________________________________________

Panowie namierzam właśnie taśmę, dostałem odpowiedź od gościa który ma graty z A6 i wygląda mi na to, że taśma z A6 C6 ma te same numery co podał malik

na zapytanie o taśmę w e-mailu dostałem odpowiedź (4e0953541a)

jest tam też wiązka poduszki - jak myślicie podeszłoby to?

6133281a5999c744.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wtyczka okablowania poduszki wygląda na taką sama jak w A4. Można spróbować.

Opublikowano

:kox: właśnie kurier przywiózł mi moduł Q a z nim taśmę 4E0953541A i nawet łącznik 4E0972133 :rolleyes:

fc5dea3b2ac7508b.jpg

jakby ktoś chciał namiary na tą taśmę wraz z wiązką od A6 to niech da znać a podeślę mu namiar. Gość chce za to 150 PLN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.