Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zmiana opon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zmieniać oponki zmieniać bo wiosna idzie

szczególnie dziś wiosenna pogoda.:polew:deszcz i zimno :whistling:

Chyba u ciebie s040.gif s090.gif

Opublikowano

no tak mieszkam na południu.:whistling:

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:18 ----------

w centrum polski może i wiosna.:thumbup1:

Opublikowano

Nowy felunek i kapcie 235/40/18 już czekają. Wymiana jutro :)

Opublikowano

u nas błękitne niebo tylko wiatr strasznie wieje 6C

a co do zmiany opon to ja mam zamiar zmienić dopiero gdy temperatura przekroczy 15C

Opublikowano

polecam.....

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

pewnie blacharze czytając wasze posty zacierają ręce....:polew:

Opublikowano

Witajcie. U mnie (czyt. koło Frankfurtu nad Menem tak się właśnie zastanawiam bo temperatury już dodatnie w dzień nawet po 14 stopni i czytając to ile ludzi tyle opinie aż sam nie wiem

Opublikowano

Hmm no właśnie dziś ciepło słońce zapowiadają iście gorący jak na tą porę roku weekend. Zmieniać czy nie zmieniać?:D chyba poczekam jeszcze :P

Opublikowano
ja już zmieniłem na letnie bo szkoda mi prawie nowych zimówek.

ciekawe co powiesz (oby) po lekkiej stłuczce......

ja zmieniłem kiedyś w sceniku dokładnie 19go marca....założyłem nowe alusy i........20go mialem auto skasowane....wpadłem w poślizg o 19.00 przy temp. powietrza 7 st. a że to było z górki i na drodze expresowej to niestety prędkośc też była wieksza, 120 km/h.... dachowanie....i koniec żywota i auta i nowiutkich felg.....ech....

teraz wiem, że wolę kupić nowe gumy niż chodzić piechotą....

z obserwacji pogody uważam że optymalna data do zmiany to przełom kwietnia maja....

Po prostu za szybko jeździsz http://cosgan.de/images/smilie/verschiedene/f050.gif

prawda :) ja już tydzień temu zmieniłem opony na letnie - ale NOWE, zimówki miałem ok 3mm więc tym bardziej mi zależało szybciej ogarnąc temat

Opublikowano

Ja już nie wytrzymałem i wczoraj zmieniłem. :banan:

Opublikowano

myślę że jeszcze marzec trzeba przelatać na zimie,różnie to może być a w nocy i tak jest zimno więc początek kwietnia to minimum

Opublikowano

W tamtym roku w maju spadł śnieg i ostro wszystkich zaskoczył. Ja jestem następującego zdania zmieniam na letnie gdy temperatura w ciągu dnia utrzymuje się przez tydzień na poziomie 10 stopni.

Opublikowano
myślę że jeszcze marzec trzeba przelatać na zimie,różnie to może być a w nocy i tak jest zimno więc początek kwietnia to minimum

też jestem tego zdania, ciężko już wytrzymać ale lepiej poczekać

Opublikowano

ja jutro zmieniam opony na letnie -dzisiaj było u mnie bardzo ciepło i tak się już niby zapowiada, a szkoda mi zimówek:naughty:

Opublikowano

ja już w środę zmieniłem na letnie :cool1:

Opublikowano

ja juz tez po zmianie

Opublikowano

Ja również zmieniłem, a co! zimy już nie będzie :D

Opublikowano

Ja w przyszłym tygodniu też zmieniam ;)

Opublikowano

a to ja zmienie w sobote.:naughty:

Opublikowano

Ja mam geometrie we czwartek to w środe zmienie opony i felgi na letnie:banan:

Opublikowano

Ja jeszcze z miesiac poczekam,profilaktycznie.

Moze jeszce na gorze wymiatac beda i troche popruszy wiec czekam :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.