Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no widocznie nie wiesz co piszesz. Wytłumacz mi to z kąd miałem założone na tyle 12mm H&R i ori felgi Audi 2 rodzaje dokładnie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci bedzie nie wiem co pisze - mamy te same modele A4 FWD i troszke przerobilem materialu w swoim zyciu a jak ja "dziurke w dziurce" zrobilem to Ty z drabina na truskawki chodziles :kox:

Pomysl logicznie i puknij sie w czolko

Wpisz sobie i sprawdz How To Buy :: trakplus.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zalozyc dystanse 10mm ale jak zakladasz nie ori felgi tylko np z miecka lub innego gdzie srednica piasty jest wieksza niz w przypadku B6/B7 - 57.1 - w przypadku gdy masz felgi z otworem pod piaste 57.1 to wtopiles - nie zamontujesz na tyl w fwd z kolniezem 10mm ani 12mm i nie wciskajcie kitu ze kupujecie H&R bo takich wam nie zrobia

min co mozesz zalozyc to 15mm - przerabialem to u siebie

:hi:

nie wiem jak w B6, ale w B5 bez problemu założyłem 13mm na przód pod felge widoczna w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci bedzie nie wiem co pisze - mamy te same modele A4 FWD i troszke przerobilem materialu w swoim zyciu a jak ja "dziurke w dziurce" zrobilem to Ty z drabina na truskawki chodziles :kox:

Pomysl logicznie i puknij sie w czolko

Wpisz sobie i sprawdz How To Buy :: trakplus.com

Bez komentarza kolego. Jak założę dostaniesz foty ze suwmiarką i ci będzie mega łyso. Pomimo twojego ogromnego doświadczenia życiowego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przod spoko :thumbup1: 12mm wejdzie ale jak z tylu masz 17mm wystajaca piaste to 12mm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już się nie tłumacz na przodzie dzisiaj wsadzałem 10mm i normalnie pasuje. Ale nie przecież ty wszystko wiesz lepiej:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co czekac -How To Buy :: trakplus.com i wpisz odpowiednio rok, marke i model i kliknij sobie na odnosnik 18 i wyjdzie odrazu doswiadczenie -

jesli umiesz czytac- Maximum Hub Height przy 12mm i Inner Wheel Bevel 4.0 x 45 degrees - 13.5mm bo jezeli juz masz 5.0X 45 to juz 15mm i jak to ma sie do piasty wystajacej 17mm

:hi:

A tak nawiasem moje doswiadczenie pozwala mi na samodzielne wykonanie sobie dystansow i nie tylko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co czekac - http://www.trakplus.com/results i kliknij sobie na odnosnik 18 i wyjdzie odrazu doswiadczenie -

jesli umiesz czytac- Maximum Hub Height przy 12mm i Inner Wheel Bevel 4.0 x 45 degrees - 13.5mm bo jezeli juz masz 5.0X 45 to juz 15mm i jak to ma sie do piasty wystajacej 17mm

:hi:

A tak nawiasem moje doswiadczenie pozwala mi na samodzielne wykonanie sobie dystansow i nie tylko ...

Moim zdaniem takie pisanie nie ma sensu zobaczysz to ocenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYSTANSE 15mm AUDI, VW 57,1mm 5x112, 5x100 + ŚRUBY (2404113246) - motoAllegro dorbe sa takie dystse? tzn material z ktorego sa wykoane czy nie bedzie sie z nimi cos dzialo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego powinny podejść kolega Kowi takie do B5 kupował i pasowały.

No i wrzucam zdjęcia dystansu 12mm na tyle. Z pozdrowieniami dla jednego niedowiarka bardzo fajnie jak by to skomentował:facepalm:

20120612323.jpg

20120612324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze skomentuje - super miarka - miales podac wymiary piasty ile wystaje

czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17mm wystaje

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

W końcu czemu by miało być inne w końcu też masz B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz na zdjeciach - wiem ile wystaje bo dorabialem sobie dystanse i na tyle mam 15mm i sprawdzalem na stronie H&R jakie dystanse robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chodzi mi o ten material czy nic nie bedzie sie dzialo? jakiej firymy zakladacie dystanse? 15mm na tyl przy et45 nie bedzie nic tarlo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chodzi mi o ten material czy nic nie bedzie sie dzialo? jakiej firymy zakladacie dystanse? 15mm na tyl przy et45 nie bedzie nic tarlo? :)

bierz jeżdze od początku kwietnia i nie widze problemów

A co do 12 wiedizałem że wejdzie bo niby cvzemu miała nie wejsć, skoro i u mnie takie siedzą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopie...

Pytanie:

1. Lepiej stalowe czy alu dystanse?

2. Takie z allegro za 40-50zł/szt będą dobre?

3. W B6 do felgi sline 17 et43 (na zime do 15 et45) zawias 1BV jakie najlepiej kupić? P10mm bez koł, T15mm z koł będzie pasować? Czy 4x10mm? Bo 4x5mm to chyba nie ma sensu zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...