Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pytanko ;) dziś wpadł mi do auta tempomat i sie zastanawiam czy jak jest włączony powinno się coś wyswietlać na liczniku ? :mysli:

Opublikowano

Panowie mam pytanko ;) dziś wpadł mi do auta tempomat i sie zastanawiam czy jak jest włączony powinno się coś wyswietlać na liczniku ? :mysli:

nic a nic

Opublikowano

ok dzięki :good: to jest dobrze :decayed:

Opublikowano

Witam

Jakiej manetki mam szukać do mojego? Chodzi mi o to dodatkowe gniazdko do kierunkowskazów:

tą z:

z_gniazdkiem.jpg

czy tą bez:

bez_gniazdka.jpg

Opublikowano

ta pierwsza jest poliftowa a ta druga przed.

ale 98 rok juz ma ta pierwsza poliftową :)

Opublikowano

a przedliftowa podlacze do polifta? :confused4:

Opublikowano

jest problem z tym dodatkowym gniazdem, w przedlifcie go nie ma

Ma ktoś pdf od Hołka?

Opublikowano

no tak, ale na krotko musi sie to chyba dac zrobic? :mysli:

Opublikowano

no było coś wspomniane w tym temacie że się da

Opublikowano

no było coś wspomniane w tym temacie że się da

wlasnie czytac zaczalem;p jeszcze 20 stron :gwizdanie:

Opublikowano

jak ogarniesz podpięcie na krótko z przedlifta do polifta to nie zapomnij się pochwalić :wink4:

Opublikowano

mam prosbe kto by pomogl w montazu tempomatu audi a4 1999 rok 2.4 bynka automat bede wdzieczny za pomoc info na pw odwdziecze sie :)

Opublikowano

mam prosbe kto by pomogl w montazu tempomatu audi a4 1999 rok 2.4 bynka automat bede wdzieczny za pomoc info na pw odwdziecze sie :)

napisz u siebie w województwie na spotach moze ktoś sie tam znajdzie :good:

Opublikowano

A teraz pytanko odwrotne co sie stanie jak podepne tempo z polifta do przedlifta? tzn mam tempo z ta dodatkowa wtyczka do kierunkow a mam przedlifta...

Ewentualnie Wrzosu jak nie ogarniesz to sie wymienimy :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś zamonowałem tempomat u mnie :decayed:

podłaczyłem według tego schematu:

1 pin z tempomatu do przewodu CZARNEGO bezpośrednio pod komputer (39 PIN 2 rzad 15 pin od lewej)

2 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce zółtej (przewód niebieski)

3 pin z tempomatu do pinu 8 w kostce czarnej (przewód czerwono-żółty)

4 pin z tempomatu do pinu 9 w kostce żółtej (przewód czarno-żółty)

5 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce brązowej (przewód czerwono siwy)

6 mostek z 4

Sedan, 1.9 tdi AHU, 1996r.

Tempo działa bez zarzutu, oczywiście trzeba było manetke rozebrac i przeczyścić, bo nie łączyła za dobrze, ale teraz wszystko smiga jak talala :kox:

Opublikowano

Przeczytalem caly temat i dalej jestem głupi. Nie wiem wkoncu ktory schemat działa w AFN? Ma ktos instrukcje dzialajacą na 100% zeby nie rozbierac wszystkiego 2 razy?

Opublikowano

Czytaj dokładnie :tongue4: daj maila wyśle Ci instrukcje :wink4:

Opublikowano

Hej

Czy do a4 2000 silnik Avg mozna dolozyc tempomat?

Pytam bo w auto data pokazuje ze jest czujnik polozenia gazu I throttle position swich, a np. W passacie avg jest czujnik polozenia gazu I transmission kick down swich, rowniez a4 AJM nie ma tego throttle swich.

Zastanawiam sie czy nie bedzie problemu....

Dzieki za pomoc

Opublikowano

można sam dokładałem :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.