Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu A4 B5


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

To cieszy :decayed: pozdro :hi:

no dzis przetestowalem tempo na trasce do neleczowa :naughty:

tempomat prawie jak automat :kox: :gwizdanie:

jak mu zapialem 5 za miastem tak przez 70 km nie dotykalem noga gazu :D

:evil:

tylko manetka :)

PS podziekowania za pomoc dla kolegi _Solar_ ktory sie napatoczyl podczas montazu

cos tam u solara zVAGowalismy cos tam u mnie polutowalismy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest taka możliwośc :good: tylko nie wiem jak z podłączeniem ,czy poszczególne kolory przewodów będą sie zgadzać :wallbash: ale myśle ze nie powinieneś mieć problemów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest taka możliwośc :good: tylko nie wiem jak z podłączeniem ,czy poszczególne kolory przewodów będą sie zgadzać :wallbash: ale myśle ze nie powinieneś mieć problemów :good:

_solar_ a czytales caly watek? nie podpowiadaj nieprawdy koledze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to wkoncu da sie wstawić do mego silniczka tempomat czy też nie?jezeli nie to dlaczego do niektorych silnikow da rade a do niektorych nie?

da się ale gra (chyba) nie warta świeczki, bo jak się domyślam masz gaz na lince a żebyś do tego dołożył tempomat to musisz założyć to co poniżej:

tempomat.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam standardowe pytanie - czy w mojej A4 można zamontować tempomat i czy jest ktoś w okolicy Wrocławia co to robił?

a czytales chociaz caly watek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam standardowe pytanie - czy w mojej A4 można zamontować tempomat i czy jest ktoś w okolicy Wrocławia co to robił?

sprawdź na kodach wyposażenia czy masz taki kod 0L2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oznacza że masz pedał gazu z modułem elektronicznym, czyli dołożenie tempomatu jest bajecznie proste: wymiana manetki i podłączenie się z wiązką od tempomatu pod białą kostkę (tak jak u mnie w dieslu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he dla 0L2 mam taki opis elektronicznie nastawny zawór dlawiący (przepustnica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to 0L2 - Electric throttle actuation - Elektryczne uruchomienie przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Krzyńka. Czy może porobiłeś lepsze fotki białej kostki bo interesuje mnie jakie kolory mają kable w pinach 7,8,9,10 u Ciebie. Wstawię foty mojej białej kostki (górna część kostki, WTYCZKA z pinami żeńskimi) jeśli mógłbyś sprawdzić jak to wygląda u Ciebie byłbym wdzięczny.

aead2a5ef0cf6d32m.jpg 2e2f765c5637dad8m.jpg

Dodam dla wszystkich zainteresowanych że w AFN-ach po liftingu nie podłączymy się według opisu Hołka bo nie ma kostki żółtej, a w pozostałych kostkach które są, nie zgadzają się z opisem kolory kabli. Jest za to "upragniona" kostka biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...