Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Pompa paliwa w zbiorniku paliwa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Moje autko ostatnio sprawiło mi smutną niespodziankę.Nie chciało odpalić rano, zauważyłem że jak zaparkuje pod górę to ma problem.Cofa sie paliwo.Diagnoza pompa paliwa w baku,nie daję już cisnienia. mechanik mówi 1000 zl nowa plus 500 zl wymiana- za głowe sie łapie chyba bo pogieło.

Czy ktoś wymieniał i może przybliżyć koszt mniej więcej.

Pozdrawiam Paweł.

AUDI A4 B6 2002 1.9 TDI AWX 130 KM

Opublikowano

Kup sprawną pompę i sam ją wymień.

Opublikowano

500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Opublikowano
500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Opublikowano

Wyjmij stara pompę wyciągnij wkład i do sklepu sam wkład około 120zł

Opublikowano
500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione?

Opublikowano
Witam,

Moje autko ostatnio sprawiło mi smutną niespodziankę.Nie chciało odpalić rano, zauważyłem że jak zaparkuje pod górę to ma problem.Cofa sie paliwo.Diagnoza pompa paliwa w baku,nie daję już cisnienia. mechanik mówi 1000 zl nowa plus 500 zl wymiana- za głowe sie łapie chyba bo pogieło.

Czy ktoś wymieniał i może przybliżyć koszt mniej więcej.

Pozdrawiam Paweł.

AUDI A4 B6 2002 1.9 TDI AWX 130 KM

Ja obstawiam pompę tandemową.

Opublikowano

ON, w słoik powyzej poziomu filtra, wezyk ze sloika do wlotu filtra i mozna sprawdzic czy to wina tandem pompy czy spietrzajacej

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione?

sam naprawiam :whistling:

Opublikowano
ON, w słoik powyzej poziomu filtra, wezyk ze sloika do wlotu filtra i mozna sprawdzic czy to wina tandem pompy czy spietrzajacej

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

500 PLN wymiana pompy w zbiorniku? :decayed:

Za nie wiedzę się płaci :naughty:

wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy

Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione?

sam naprawiam :whistling:

Próbować naprawiać możesz , zresztą jak każdy , ale z jakim skutkiem ? Chyba ,że jesteś fachowcem od wszystkiego a tacy fachowcy zwykle są fachowcami od ...iczego.

Bez obrazy , ale przecież wiadomo że wszystkiego nie jesteśmy w stanie sami sobie naprawić wiadomo jaki jest sprzęt np.agd,rtv ,ja też się staram co mogę sam naprawić , np. wczoraj naprawiłem odkurzacz , co nie znaczy ,że zawsze dam radę

Opublikowano

drazac przyklad lodowki, nie ruszam ukladu chlodzacego - z powodu braku narzedzi i nieoplacalnosci ich zakupu, do naprawy jednej lodowki. natomiast w sytuacji gdy pojawia sie tego typu problem, uwazam ze naprawa jest nieoplacalna i po prostu kupuje nowa lodowke...

w dziedzinach ktore mnie interesuja, jestem pasjonatem, a fachowcow czesto zabija rutyna, co mozna zauwazyc po ocenie opisywanej w watakch skutecznosci roznych mechanikow...

o ich pazernosci juz nie wspomne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.