Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie poniewaz nie dlugo bede ubezpieczal auto audi a4 1.9 tdi 1999r. prawko mam od 2009roku bedzie to moj pierwszy samochod i gdzie nalepiej ubezpieczyc zeby wyszlo tanio i dobrze ? wyliczylem w jakims tam kalkulatorze ale wyskoczyla mi suma prawie 2000zł na rok za samo OC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czerwca podwyżki OC..

poprzednią moją ubezpieczalnią na rok była WARTA za OC placiłem 1200zł, teraz zmieniłem na liberty direct i place za OC+NW 750zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberty direct wylicza mi 1600zł... Jednak zarejestruje na wspolwlasciciela z ojcem wyjdzie duzo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że w MTU są same problemy.

Ja osobiście mam w link4

Glupoty piszesz, jestem w mtu 5lat i zero problemow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Najlepiej idźcie do CUK-u lub innych takowych firm ubezpieczeniowych potem zadzwońcie do LINK4 i do Allianz Direct - i porównajcie gdzie wam najtaniej wychodzi - Pamiętajcie że co roku może rożnie wychodzić w każdej ubezpieczalni - więc warto popytać i poszukać.

Jeśli chodzi o AC to w tych dziwnych firmach gdzie robicie OC - nie ubezpieczajcie tylko lepiej. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam temat i piszecie o Liberty - że z polecenia obie osoby korzystają... Polecająca i ubezpieczająca.

Ja mam w AXA i jak ktoś powoła mój nr polisy to oczywiście ma 50zł zniżki ale nic nie doczytałem że też miałbym ja dostać... tym bardziej na konto - jak piszecie 50zł.

Druga sprawa - piszecie że warto dla samego OC to co roku zmieniać ubezpieczyciela.

Ja właśnie tak robiłem, jestem jako współwłaściciel i nie wiem przez to ile mam w koncu zniżek. Pierwsza osoba co jest w dowodzie i na ubezpieczeniu to oczywiście wiem ile mam zniżek. Ale ja... jako współwłaściciel - zmieniałem auta, nie wiem czy miałem równy rok, sprzedałem, później następne itp.

Teraz mam ciągłość z A4 - 3 lata. Jakbym był u jednego ubezpieczyciela cały czas - jak byłem wcześniej w PZU to by sobie podszedł do ładnej pani co siedzi za biurkiem i w 5 minut by mi wydrukowała takie zestawienia. A tak to nie wiem czy jest jakaś szansa sie szybko tego dowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poznać historię ubezpieczenia to podeślij mi na PW imię, nazwisko i PESEL- tylko z tymi danymi jestem w stanie sprawdzić od kiedy do kiedy miałeś ubezpieczenie. Nie będę mógł za bardzo sprawdzić w jakich towarzystwach ubezpieczeniowych miałeś wykupione, ale terminy i szkody będą. Będę jeszcze chwilę przy kompie to mogę sprawdzić, ewentualnie jutro wieczorem.

Podaj też emaila żebym mógł przesłać pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam mBank :) Miałem ubezpieczony poprzedni samochód przez 2 lata i zero problemów:) Teraz mam w Hestii, ale tylko dlatego że żonie przysługiwała zniżka 50%, oprócz moich 60% oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie poniewaz nie dlugo bede ubezpieczal auto audi a4 1.9 tdi 1999r. prawko mam od 2009roku bedzie to moj pierwszy samochod i gdzie nalepiej ubezpieczyc zeby wyszlo tanio i dobrze ? wyliczylem w jakims tam kalkulatorze ale wyskoczyla mi suma prawie 2000zł na rok za samo OC...

Auto było zarejestrowane na mojego męża i mojego wujka,który miał 50% zniżki, w Hestii płaciliśmy niecałe 500zł/rok.

Sytuacja zmusiła nas do przerejestrowania samochodu na mnie - 22 lata, prawko 2 lata, 0 zniżek..:facepalm: W Hestii wyszło 2tys, a w Axa 1112. Oczywiście mówię o samym OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poznać historię ubezpieczenia to podeślij mi na PW imię, nazwisko i PESEL- tylko z tymi danymi jestem w stanie sprawdzić od kiedy do kiedy miałeś ubezpieczenie. Nie będę mógł za bardzo sprawdzić w jakich towarzystwach ubezpieczeniowych miałeś wykupione, ale terminy i szkody będą. Będę jeszcze chwilę przy kompie to mogę sprawdzić, ewentualnie jutro wieczorem.

Podaj też emaila żebym mógł przesłać pdf

Dzięki kolego... Tylko nie weź na mnie jakiegoś kredytu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie korzystajcie z kalkulatorów na stronkach, bo wyliczają z reguły zawyżone stawki, dzwońcie do konsultanta, zawsze wam jakąś promocję dadzą, ja zadzwoniłem do axa i oc nnw + od kradzieży i pożaru wyszło prawie dwa razy (!!!) mniej niż wychodziło mi przez kalkulator!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w AXA za B6 mam 780zł - OC, NNW (do 50tys. dla każdego w samochodzie) i od kradzieży i pożaru.

Pełne zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie OC najtaniej wyszło w Proama. Max zniżki i płacę składkę 321zł/rok za A4 B6. Trzeba pamiętać, że stawka ubezpieczenia wyliczana jest wg wielu czynników i np. miejsce zamieszkania też ma wpływ na wysokość składki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...