Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akwarium


honda

Rekomendowane odpowiedzi

czyli zbrojmik?bo nie wiem jakiego samca kupic.tylko ze tam piszą ze on sie w akwarium nie rozmnarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zbrojnik tak prawidłowo powinno być nie glonojad :) a co do rozmnażania tej odmiany poczytaj na innych forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurcze dwa samce a mówił sprzedawca że to parka^^.
Ma ktoś może rozbore klinowa? Wymieniłbym sie na molinezje bo mam tego pełno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... samiec zbrojnika przez dlugotrwale przesiadywanie w chacie mógł ocipieć [emoji6] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:


i wychodzi na to ze mój glonojad to zbrojnik lamparci.(gibiceps) :naughty: i niestety trudno odróżnić samca od samicy.teraz mam dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezłego masz gada :)

A mi się w pracy(tam mam akwa) pyszczaki wytarły jak byłem na L4, a już byłem zawiedziony, że nic z tego nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu zastanawim się nad kupnem akwarium (moje pierwsze). Nie znam się na tym kompletnie dlatego pisze może ktoś z was mi pomoże w wyborze. Akwarium ma stać w ścianie między salonem a kuchnia, myślałem o ok. 112-180 L. Rybki raczej "większe", filtr wewnętrzny (brak miejsca). Może lepiej kupić od kogoś kompletne?

http://olx.pl/oferta/akwarium-240l-120cm-45cm-45cm-szklo-8mm-CID103-ID7uvYF.html

Panie, kupiłem ale okazało się że wirtualne pomiary..........w naturze się nie sprawdziły,,,,akwarium za duże a dziewczyny muszą mieć miejsce na kiecki....zostałem przy 100l

z doświadczenia wiem, że warto od razu kupić duży baniak.....kiedyś wydawało mi się że 100 to dużo....ale jak zobaczyłem rybki rosnące w 240l to szczęka opadła ( moje rybki karleją w 100).

Edytowane przez RAWULI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem, że warto od razu kupić duży baniak....

Dobrze gadasz :wink:

Aleeeee ... od razu załóż , że i ten większy , będzie za mały po tygodniu ... :D

Edytowane przez ROBERT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem, że warto od razu kupić duży baniak....

Dobrze gadasz :wink:

Aleeeee ... od razu załóż , że i ten większy , będzie za mały po tygodniu ... :D

A to niby czemu,? Nie wiem jak podchodzicie do akwarystyki, ale cotygodniowa podmiana wody w dużym akwarium może być uciążliwa, dodatkowo większe akwarium to większe koszty. W domu mam 63l i to jest optymalna wielkość dla mnie. Choć przez te prawie 20lat jak w moim domu jest akwarium miałem już różne zbiorniki uznałem ze 63l jest ok, podmiana 25l wody z RO to nie problem co innego gdybym miał podmieniac 120litrow, bo akwarium 240l tez miałem. Lepsze małe a zadbane, przyciągające wzrok niż wielkie a zaniedbane. Mam w pracy akwarium 2000l i wiem ile roboty jest z podmianą.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu mam 120 i szukam czegoś większego. Planuje 240l. A w zeszlym tygodniu w pracy musiałem robić restart 100l bo syf kila i slimaki. [emoji35]

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...