Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akwarium


honda

Rekomendowane odpowiedzi

Juz zdechł.

Woda była podmieniona.

Zwiększylem wczoraj temperaturę do 28 stopni. Docelowo chciałem 30 , bo podobno to miało pomoc.

Ten kozuch to nic- często mi sie robi taki zielony. Tez nie mogłem sobie z tym poradzić, ale rybom nie przeszkadzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie utrzymają mi się krewetki z bocją czy zostaną potraktowane jak pokarm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trzymam krewetki i bocje razem i wszystko ok ale mam sporo mchów więc mają się gdzie schować. Strzel pare ślimaków i bocja będzie miała zajęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Ślimaki dla bocji hoduje w osobnym zbiorniku bo obrotna menda jest. Mchu u mnie pod dostatkiem także chyba dzisiaj kupię. Możesz polecić jakiś mało wymagający gatunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie bocje opierniczają 120 litrów :naughty:

BTW kupiłem red cherry... ale pewien nie jestem bo zamiast red niektóre są blue :whistling::polew: Narazie się rozgościły na mchowym zagajniku. Zobaczymy czy nic ich nie wpierniczy. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie moze kogos interesuje mam na sprzedaz uzywane akwarium juwel rio 180 z szawka i ph kontroler z elektronicznym wyswietlaczem marki denerle oraz podgzewanie podlogowe, filtr osmos denerle w razie pytan Jacek 669135586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pierwszy raz mam problem z... samica gupika:facepalm: jakis czas temu udalo mi sie zdobyc bardzo ladna zdrowa samice gupika. W delikatnym odcieniu zoltego. Niestety nie potrafie jej fajnie sfotografowac. Ryba ma widoczna juz czarna plame (slabo widac na foto) i 99% czasu plywa zdecydowanie na dnie w rogu akwariu..... kotna?

DSC_0180_1.jpg

DSC_0184_1.jpg

DSC_0186_1.jpg

DSC_0188_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej ;-)

No raczej:facepalm: jak wstawialem foto na forum widocznie sie wyplula:facepalm: odlowilem tylko jednego malego. Reszta poszla jako zywy pokarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej ;-)

No raczej:facepalm: jak wstawialem foto na forum widocznie sie wyplula:facepalm: odlowilem tylko jednego malego. Reszta poszla jako zywy pokarm

Czemu :facepalm: ?? Coś nie tak napisałem? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dziady Sie maskuja za tydzień jak podrosna to zaczną Sie pokazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje. Odlowilem drugiego. Ale wiecie co sie stalo?:shock3: Na tylnej szybie mam scianke ozdobna. Dol w zwirku, boki scianki ozdobnej zakonczone sa gabka przylegajaca do szyby akwarium... niby 100% szczelnosci. A za scianka? Drugie akwarium:decayed: odlowilem dwie malutkie molinezje, dwie malutkie platki, malutkiego mieczyka i danio:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że się maskuja :) zauważyłem że z krewetek też dobre partyzanty. Robią akcje wypadowe na szame i uciekają do schronu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje. Odlowilem drugiego. Ale wiecie co sie stalo?:shock3: Na tylnej szybie mam scianke ozdobna. Dol w zwirku, boki scianki ozdobnej zakonczone sa gabka przylegajaca do szyby akwarium... niby 100% szczelnosci. A za scianka? Drugie akwarium:decayed: odlowilem dwie malutkie molinezje, dwie malutkie platki, malutkiego mieczyka i danio:kox:

no to ładnie.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do oddania bardzo duza ilosc mchu. Na 99% jawajskiego. jest tego bardzo duzo. Zaroslo mi pol akwarium. Zero slimakow. Jedynie moze sie trafic narybek molinezji, danio, gupika i innych podobnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny tylko jak to przetransferowac :)

Tak w szybkim skrócie to : w woreczek foliowy wlewasz troche wody , wrzucasz mech , dmuchasz powietrza , zawiazujesz szczelnie , wkladasz worek w troszke wiekszy karton , miedzy karton a woreczek upychasz gazety , zaklejasz karton , idziesz na poczte , wysyłasz paczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...