Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akwarium


honda

Rekomendowane odpowiedzi

Tyż byn chętnie przyjął troszku meszku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Do 20 czekam na chetnych. To co mam rozdziele na czesci i sie dogadamy. Myslalem zeby wlozyc mech do butelki plastikowej po mleku. Chyba bezpieczniejsze niz woreczek foliowy

190154_MLEKO_LOWICKIE_SWIEZE_2_BUTELKA_PLASTIKOW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz jeszcze ten mech lub inne roślinki. Za jakiś czas zakładam drugie, nowe akwa o wymiarach 75x45x45 i chętnie pozyskam nowe roślinki.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz jeszcze ten mech lub inne roślinki. Za jakiś czas zakładam drugie, nowe akwa o wymiarach 75x45x45 i chętnie pozyskam nowe roślinki.

dzięki

Za jakies dwa tygodnie. Mech sie rozrasta i bede mial ze 2, moze 3 porcje. Niedawno rozdalem nadwyzke:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz jeszcze ten mech lub inne roślinki. Za jakiś czas zakładam drugie, nowe akwa o wymiarach 75x45x45 i chętnie pozyskam nowe roślinki.

dzięki

Za jakies dwa tygodnie. Mech sie rozrasta i bede mial ze 2, moze 3 porcje. Niedawno rozdalem nadwyzke:decayed:

:decayed:u mnie rosnie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chyba zadowoleni:evil:

ja też zadowolony :hi: Krewetki mi się tak w tej zieleninie pochowały ze juz tydzień czasu ich nie widziałem. Albo po prostu bocja je zeżarła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chyba zadowoleni:evil:

ja też zadowolony :hi: Krewetki mi się tak w tej zieleninie pochowały ze juz tydzień czasu ich nie widziałem. Albo po prostu bocja je zeżarła :decayed:

Bocja ojebała na 99,999%

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Jak zgasnie swiatło na noc to odpal na chwile jak bedziesz kładł sie spać , jak sa krewetki to będą buszować po akwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyją dwie sztuki. Ładnie wypasione bazę wypadowa mają w zieleninie od Mariusza. Aktywuja sie wieczorem po karmieniu

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Zaczynam przycinke. Czy u was bez co2 też co dwa tygodnie trzeba kosić? Moskal te rośliny od Ciebie są jakieś na sterydach :)u8ujequh.jpg a tu mariusz zestaw od ciebie

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a8a5a9us.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin masz światło i jakie swietlowki ? Ja mam grolux czy coś tędy świecą 10 godzin na dobę i do tego podaję planta gainer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal te rośliny od Ciebie są jakieś na sterydach :)http://img.tapatalk.com/d/14/04/18/u8ujequh.jpg a tu mariusz zestaw od ciebie

ciesz sie ze rosną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...