Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tyż byn chętnie przyjął troszku meszku :decayed:

Opublikowano

Dobra. Do 20 czekam na chetnych. To co mam rozdziele na czesci i sie dogadamy. Myslalem zeby wlozyc mech do butelki plastikowej po mleku. Chyba bezpieczniejsze niz woreczek foliowy

190154_MLEKO_LOWICKIE_SWIEZE_2_BUTELKA_PLASTIKOW.jpg

Opublikowano

mariusz jak by ci zostało to tez bym przygarnał?inne roslinki tez.

Opublikowano
mariusz jak by ci zostało to tez bym przygarnał?inne roslinki tez.

Pomyslalem i o Tobie:hi:

Opublikowano

wysłałem ci dane.:hi::hi::hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego masz jeszcze ten mech lub inne roślinki. Za jakiś czas zakładam drugie, nowe akwa o wymiarach 75x45x45 i chętnie pozyskam nowe roślinki.

dzięki

Opublikowano
Kolego masz jeszcze ten mech lub inne roślinki. Za jakiś czas zakładam drugie, nowe akwa o wymiarach 75x45x45 i chętnie pozyskam nowe roślinki.

dzięki

Za jakies dwa tygodnie. Mech sie rozrasta i bede mial ze 2, moze 3 porcje. Niedawno rozdalem nadwyzke:decayed:

Opublikowano

jakbys cos miał to Ja bym tez chetnie przygarnął.:)

Opublikowano
jakbys cos miał to Ja bym tez chetnie przygarnął.:)

Ok:wink:

Opublikowano
Kolego masz jeszcze ten mech lub inne roślinki. Za jakiś czas zakładam drugie, nowe akwa o wymiarach 75x45x45 i chętnie pozyskam nowe roślinki.

dzięki

Za jakies dwa tygodnie. Mech sie rozrasta i bede mial ze 2, moze 3 porcje. Niedawno rozdalem nadwyzke:decayed:

:decayed:u mnie rosnie.:decayed:

Opublikowano

U mnie też :whistling:

Opublikowano

Koledzy chyba zadowoleni:evil:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
Koledzy chyba zadowoleni:evil:

ja też zadowolony :hi: Krewetki mi się tak w tej zieleninie pochowały ze juz tydzień czasu ich nie widziałem. Albo po prostu bocja je zeżarła :decayed:

Opublikowano
Koledzy chyba zadowoleni:evil:

ja też zadowolony :hi: Krewetki mi się tak w tej zieleninie pochowały ze juz tydzień czasu ich nie widziałem. Albo po prostu bocja je zeżarła :decayed:

Bocja ojebała na 99,999%

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

Jak zgasnie swiatło na noc to odpal na chwile jak bedziesz kładł sie spać , jak sa krewetki to będą buszować po akwa :wink:

Opublikowano

Żyją dwie sztuki. Ładnie wypasione bazę wypadowa mają w zieleninie od Mariusza. Aktywuja sie wieczorem po karmieniu

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

Zaczynam przycinke. Czy u was bez co2 też co dwa tygodnie trzeba kosić? Moskal te rośliny od Ciebie są jakieś na sterydach :)u8ujequh.jpg a tu mariusz zestaw od ciebie

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a8a5a9us.jpg

Opublikowano

mi własnie rosliny słabo rosną.:kwasny:

Opublikowano

Ile godzin masz światło i jakie swietlowki ? Ja mam grolux czy coś tędy świecą 10 godzin na dobę i do tego podaję planta gainer

Opublikowano
Moskal te rośliny od Ciebie są jakieś na sterydach :)http://img.tapatalk.com/d/14/04/18/u8ujequh.jpg a tu mariusz zestaw od ciebie

ciesz sie ze rosną :wink:

Opublikowano

Cieszę sie niezmiernie bo narybek ma gdzie sie bunkrowac i nie muszę odlawiac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.