Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akwarium


honda

Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanko... nie wiem czy nie zrobilem glupoty.... w akwarium mam kilka mieczykow, platek i molinezji... czy moze dojsc do krzyzowania?

Będą się krzyżować , ale to nic nie szkodzi ew. te "nieczyste" młode wywalisz , ( niektóre z młodych i tak będą "normalne" ) :wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

... bo nie bylo :banan1::sex: ...

a skąd ty to możesz wiedzieć :naughty:

podgladał je w nocy?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko... nie wiem czy nie zrobilem glupoty.... w akwarium mam kilka mieczykow, platek i molinezji... czy moze dojsc do krzyzowania?

Będą się krzyżować , ale to nic nie szkodzi ew. te "nieczyste" młode wywalisz , ( niektóre z młodych i tak będą "normalne" ) :wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

... bo nie bylo :banan1::sex: ...

a skąd ty to możesz wiedzieć :naughty:

podgladał je w nocy?:grin:

Skad wiesz ze robia to w nocy.... a sorki wkoncu ryba jestes:tongue4: a tak powaznie to wiem bo rybki sa jeszcze malutkie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do oddania kilkanascie razborek Galaxy i 150+ Red Cherry , nie chce ktos ?? W gre wchodzi tylko odbior osobisty w Grodzisku bo w tygodniu jestem na śląsku i nie mam jak tego wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do oddania kilkanascie razborek Galaxy i 150+ Red Cherry , nie chce ktos ?? W gre wchodzi tylko odbior osobisty w Grodzisku bo w tygodniu jestem na śląsku i nie mam jak tego wysłać.

A gdzie dokładnie na Śląsku jesteś ? :naughty: Tylko ew. odbiór na Śląsku wchodzi w grę

Tyle , że mnie nie będzie od soboty ( 20 ) do wtorku ( 30 ) , chętnie bym przygarnął tę obsadę :wink:

Pisz na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, bedzie to jako takie rozwiazanie?

FILTR KUBEŁKOWY 1000L/H ZEWNĘTRZNY DO AKWARIUM (3385875847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Budzet ograniczony :thumbdown: z uzywek nie ma nic specjalnego, wszystko zajechane, nieszczelne.....

tutaj nowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum ktos mial do sprzedania filtr kubełkowy.musial bys poczytac kilka stron w stecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał, dołożył 50 pln i kupił minikani chociaż jakby nie było kubeł zawsze bedzie lepszy od gąbki która pewnie teraz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, bedzie to jako takie rozwiazanie?

FILTR KUBEŁKOWY 1000L/H ZEWNĘTRZNY DO AKWARIUM (3385875847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Budzet ograniczony :thumbdown: z uzywek nie ma nic specjalnego, wszystko zajechane, nieszczelne.....

tutaj nowka

Dołóż kasy i kup JBL'a lub jeszcze lepiej EHEIM'a , takiej chińszczyzny nie kupuj , nie wiadomo kiedy się takie cuś rozcieknie

Z używek poszukaj EHEIM'a , jest tego sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, bedzie to jako takie rozwiazanie?

FILTR KUBEŁKOWY 1000L/H ZEWNĘTRZNY DO AKWARIUM (3385875847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Budzet ograniczony :thumbdown: z uzywek nie ma nic specjalnego, wszystko zajechane, nieszczelne.....

tutaj nowka

Za 2 tygodnie oddaje obsade Robertowi i bede miał do sprzedania Fluval 105 :

FLUVAL 105 FILTR ZEWNĘTRZNY + GRATISY! RATY (3411041002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak jestes zainteresowany to wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu przemysleniach, udalo sie wkoncu wykonac wlasny filtr kubelkowy. Podejscie bylo jedno. Wszystko wyszlo jak nalezy. Niski koszt. Duza wydajnosc:wink: grzalka w kubelku co jest dodatkowym plusem. Jednak najbardziej zadowolony jest z tego ze bardzo ograniczyl sie rozkwit glonu.

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z pozbyłem się dotychczasowej obsady i ide w stylu akwa roślinnego coś ala japońskiego :decayed: będe chciał porobić sobie jakiś ala bonsai itp

Ma ktoś rośliny mchy itp z przycinki i pasowałoby wysyłka pocztą oczywiście nie za darmo muszę obsadzić akwa 300L :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma do sprzedania cztery piękne pielęgnice pawiookie red .Sprzedaję z powodu przeprowadzki :kwasny:Zdrowe piękne ryby .

Chętnych zapraszam na pv:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał napowietracz APS 300 to można się dogadać na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co2 i dobre oswietlenie :) Co2 (komplet) mam na sprzedaz jakbys chciał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze w akwarystycznym wegiel i potas kupic. Ładujac regularnie wystartują Ci tak że ich nie opanujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...