Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam nic nie wlewam. Swietlowki zwykle. Swiece od 8 do 20

Jedynie mam filtr kubelkowy wlasnej roboty

Roslin w kur.... jasne:naughty:

Opublikowano
Kolego masz jeszcze ten mech lub inne roślinki. Za jakiś czas zakładam drugie, nowe akwa o wymiarach 75x45x45 i chętnie pozyskam nowe roślinki.

dzięki

Za jakies dwa tygodnie. Mech sie rozrasta i bede mial ze 2, moze 3 porcje. Niedawno rozdalem nadwyzke:decayed:

Przypominam się. Nowe akwa odbieram jutro więc pewnie w weekend zajmę się obsadzaniem nowego zbiornika. Jak masz na zbyciu jeszcze jakieś ciekawe roślinki to chętnie wezmę.

dzięki

Michał

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W przyszłym tygodniu będę zakładał drugie akwa na same krewetki i rośliny. Na starcie 30-50 litrów wystarczy ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Uszanowanko. Jako ze niespodziewanie :decayed: dostalem nowy kubelek, swoj wlasnej roboty jest do sprzedanka.

Pompa zbudowan na :

FILTR HJ-1122 1400 L/H 18W do akwarium 200-300L (4266923382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

znajde chyba wszystko jak w oryginale, jest pudlo itd.

Grzalka wbudowana :

Hagen Grzałka ELITE 100W z termostatem (4267912315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. przy czym nie pamietam czy 100W czy 150W

Calosc mega szczelnie zamknieta w:

BECZKA 10 l DO KISZENIA OGÓRKÓW KAPUSTY PEKLOWANIA (4294869294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Filtr czyszczony co ok pol roku. Wtedy przy zakrecaniu w calosc zawsze robie nowa uszczelke na silikonie. Od czasu zalozenia nie bylo nawet kropelki.

Doloze nowe weze, gdzies leza w garazu. I jakies tam media

Calosc oddam za 80zl z przesylka.

DSC_0005.jpg

---------- Post dopisany 22-06-2014 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 11:03 ----------

60;)

Opublikowano

Cześć Wszystkim:hi: Zwracam się o pomoc do was Chce założyć akwarium i i tu moja prośba do was Posiadam akwarium cos koło 112l Główna obsadę chce zrobić z gupików I teraz moje pytanie Jak przygotować wodę dla nich żeby najlepiej się czuły te małe rybki i od czego zacząć w ogóle????:wink:

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi czy ciezko uchowac jesiotra .znaczy sie czy ttrzeba cos mu specjalnego zaoferowac.bo jeden mi zdechl biedaczek .byl nowka w akwa 3 dni

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Cześć Wszystkim:hi: Zwracam się o pomoc do was Chce założyć akwarium i i tu moja prośba do was Posiadam akwarium cos koło 112l Główna obsadę chce zrobić z gupików I teraz moje pytanie Jak przygotować wodę dla nich żeby najlepiej się czuły te małe rybki i od czego zacząć w ogóle????:wink:

W sieci masz dużo stron jak założyć akwarium, a tym bardziej, że gupik nie jest wymagającą rybą więc nie będzie z nią problemów.

Opublikowano
Cześć Wszystkim:hi: Zwracam się o pomoc do was Chce założyć akwarium i i tu moja prośba do was Posiadam akwarium cos koło 112l Główna obsadę chce zrobić z gupików I teraz moje pytanie Jak przygotować wodę dla nich żeby najlepiej się czuły te małe rybki i od czego zacząć w ogóle????:wink:

W sieci masz dużo stron jak założyć akwarium, a tym bardziej, że gupik nie jest wymagającą rybą więc nie będzie z nią problemów.

No niby jest dużo instruktażu w sieci Ale wcześniej jak miałem gupiki to po pewnym czasie zdychały Robiły się dziwne rzeczy bo rybki najpierw pływały prawie w pionie a później zaczęło ich wykrzywiać w literę "S" i tez padały :facepalm:

Opublikowano

Miales przebicie w grzałce :decayed:

Opublikowano
Miales przebicie w grzałce :decayed:

:decayed: ha ha

Opublikowano

To bardzo dziwne co opisujesz bo naprawdę trzeba mieć wodę chyba z czajnika aby te ryby nie przeżyły.

Wlej wodę z kranu dodaj tego sera GmbH - Produkty - sera toxivec odczekaj sekundo i możesz gupiku wpuszczać nie powinno być problemów.

Opublikowano

Pewnie ospę załapaly a po prostu nie zauważył :rolleyes:

Opublikowano

Prawda jest taka ze....:facepalm: dzisiejsze gupiki to nie to samo co 10, 15 lat temu. Te rybki mozna bylo trzymac w szklance i sobie zyly. Slyszalem od kilku hodowcow, ze sprowadza sie je z CHIN!! Sa ladnie ubarwione, ladniej wygladaja niz kiedys lecz odpornosc kiepska.....

Opublikowano

Bo dostaja srogi wpierdul w trakcie transportu. 40%nie przezyje podróży. To wiem od gościa z wrocławskiej gieldy rybnej. Ja teraz już z gieldy nic nie biorę bo ryby chore i słabe. Lepiej parę groszy dolozyc i kupić w DOBRYM sklepie. I jak najdalej od marketow.

Opublikowano
To bardzo dziwne co opisujesz bo naprawdę trzeba mieć wodę chyba z czajnika aby te ryby nie przeżyły.

Wlej wodę z kranu dodaj tego sera GmbH - Produkty - sera toxivec odczekaj sekundo i możesz gupiku wpuszczać nie powinno być problemów.

Ok spróbuje tak Zrobić Kupie najpierw ten płyn Sera Toxivec Wleje kranówkę i poczekam ze 24h Dopiero wpuszczę rybki :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka pany mam na upchnięcie kompletne akwa 300l , pokrywa oświetleniowa alu jedna belka 2x39W szafka filtr unimax500 2 wloty i wyloty zapasowa głowica do niego akwa pokrywa szafka firmy diversa polecam

Edytowane przez grippen

Opublikowano

Siemka pany mam na upchnięcie kompletne akwa 300l , pokrywa oświetleniowa alu jedna belka 2x39W szafka filtr unimax500 2 wloty i wyloty zapasowa głowica do niego akwa pokrywa szafka firmy diversa polecam

ile chccesz

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

za wszystko 1000 zestaw na allegro ponad 2000 kosztuje

Opublikowano

U mnie szykuje sie przeprowadzka. Nowe akwarium bedzie lepiej pasowac do mieszkania. :punk:

s3jxunpw.jpg

Edytowane przez RS

Opublikowano

Kiedyś już tu chyba wklejałem zdjęcie roślinniaka to teraz po zmianie biotopu na malawi też się pochwałę :-)

y4yne8a6.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.