Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1,20-40-60

Opublikowano

za duze. :hi:

Opublikowano

Też bym się pisał na ten mech jak masz jeszcze nadwyżkę.

ok jestes drugi :) i to by bylo na tyle

mariusz masz jeszcze te roslinki?

musze kupić akwarium chyba narożne.tylko jeszcze nie wiem dokładnie jakie. :grin:

pany na co zwracać uwage kupując akwarium ok 150 l

mialbym porcje mchu dla Ciebie :)

Opublikowano

to jesli masz to daj dane do przelewu. :kox:

Opublikowano

to jesli masz to daj dane do przelewu. :kox:

Wysle Ci na przyszly tydzen (wtorek, sroda) dane Twoje chyba gdzies mam. Reszte obgadamy pozniej :hi:

Opublikowano

to jesli masz to daj dane do przelewu. :kox:

Wysle Ci na przyszly tydzen (wtorek, sroda) dane Twoje chyba gdzies mam. Reszte obgadamy pozniej :hi:

ok. :hi:

pany a da rade wysłać rybki jakoś kurierem ? :eusathink::eusathink:

bo potrzebuje dużą samice molinezji a u nas nigdzie takiej nie kupie. :kwasny:

Edytowane przez ryba85

Opublikowano

to jesli masz to daj dane do przelewu. :kox:

Wysle Ci na przyszly tydzen (wtorek, sroda) dane Twoje chyba gdzies mam. Reszte obgadamy pozniej :hi:

ok. :hi:

pany a da rade wysłać rybki jakoś kurierem ? :eusathink::eusathink:

bo potrzebuje dużą samice molinezji a u nas nigdzie takiej nie kupie. :kwasny:

Da :decayed: opcja ostroznie. Przy czym nie chwal sie co jest w srodku. Dobrze zapakowac i jazda, puki pogoda wzgledna. Molinezja sobie poradzi

Edytowane przez mariuszsmietana

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

to jesli masz to daj dane do przelewu. :kox:

Wysle Ci na przyszly tydzen (wtorek, sroda) dane Twoje chyba gdzies mam. Reszte obgadamy pozniej :hi:

ok. :hi:

pany a da rade wysłać rybki jakoś kurierem ? :eusathink::eusathink:

bo potrzebuje dużą samice molinezji a u nas nigdzie takiej nie kupie. :kwasny:

Da :decayed: opcja ostroznie. Przy czym nie chwal sie co jest w srodku. Dobrze zapakowac i jazda, puki pogoda wzgledna. Molinezja sobie poradzi

:grin:

:hi: jak tam pany?

pany mam w akwarium głównie gupiki mieczyki i molinezje.(dużo młodych).czy jak wpuszcze bocje ok 15 cm i suma opaczka ok 15 cm to jest zagrożenie ze bedą mi zjadać moje rybki? i czy slimaki świderki zrujnują mi roślinki?

Opublikowano

Bocja zeżre świderki a jak bedzie głodna to nie pogardzi młodym narybkiem. Starych ryb raczej nie ruszy.

Opublikowano

a ten sum?stanowi jakieś zagrożenie??vqb98593.jpg

i czy te slimaki zażreją mi roślinki ?

bocja jest taka h3c6fwsz.jpg

Opublikowano

Sumy zwykle nie są agresywne. Dopóki bedzie bocja ślimaki nie zrobią dużej krzywdy roślinom.

Opublikowano

chyba zaryzykuje i wpuszcze bocje i suma do akwarium. :hi:

Opublikowano

Bocje są bardzo inteligentne i lubią się bawić. Jak poświecisz jej trochę czasu zobaczysz co potrafi :wink:

Opublikowano

zeby tylko nie spodobała jej sie zabawa ''polowanie na gupiki'' :grin:


a wiesz coś o rozmnarzaniu glonojadów zbrojników?mam w akwarium samice i 2 samce.

Opublikowano

Raz udało mi się rozmnożyć zbrojniki ale mniejszy samiec przypłacił to życiem. Miałem dwie samice i dwóch samców. Ten większy zrobił mniejszemu dziurę kolcem w brzuchu. Niestety nie odłowiłem małych i coś je zjadło. :grin: :grin: :grin:

Jak masz rośliny i miejsce gdzie będą mogły się schować to prędzej czy póżniej się rozmnożą

Opublikowano

kokosy są,rośliny też.

Opublikowano

Mam do oddania dwa sumy rekinie jak by ktoś chciał Myślę że mają grubo ponad 8cm

Opublikowano

Kupię w miarę tanio małe akwarium tak 30l maks najlepiej z wyposażeniem bo chcę sobie założyć krewetkarium.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.