Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mialem rok czasu spokoj z glonami teraz zazielenily mi sie szyby. Swiatlo caly czas takie samo wegiel i potas dawkowany bez zmian. O co biega ? Mam teraz wiecej mchu jawajskiego to jedyna zmiana.

nadane z nory szczura

Opublikowano

Robiłes testy wody?? Podaj jakieś parametry...

Opublikowano

Jedyny parametr jaki mam to temperatura 26'C :decayed:

nadane z nory szczura

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kiedyś już tu chyba wklejałem zdjęcie roślinniaka to teraz po zmianie biotopu na malawi też się pochwałę :-)

y4yne8a6.jpg

Ja też jestem "w trakcie przejścia" na Malawi :wink:

Zgłębiam moją wiedzę na temat tego biotopu bo nigdy jeszcze nie miałem jeszcze Pyszcaków ( akwarystyką zajmuję się koło 25 lat ) <_<

Opublikowano

Ryby są super ja u siebie mam maingano i saulosi :-) polecam klub malawi znajdziesz tam wszystko ;-)

Opublikowano

Ryby są super ja u siebie mam maingano i saulosi :-) polecam klub malawi znajdziesz tam wszystko ;-)

Też chcę te rybki co wymieniłeś + rdzawe :wink:

Właśnie na Klub Malawi zgłębiam wiedzę :thumbup1:

Opublikowano

Też myślałem nad 3 gatunkami ale mam 240litrów baniak i zdecydowałem się na 2 gatunki na początek :-D

Opublikowano

Też myślałem nad 3 gatunkami ale mam 240litrów baniak i zdecydowałem się na 2 gatunki na początek :-D

Ja też mam 240 l ale proste , cały komplet od Diversa ( Ty chyba też ? ) :wink:

Te kamienie to serpentynit ?

Światełko są to moduły LED 5630 Samsunga czy naświetlacze LED ?

Edytowane przez ROBERT

Opublikowano

Wromak ;-) kamienie to serpentynit a ledy to jakieś 3W chińczyki 12000K z kolimatorami skupiającymi ;-) taka samoróbka mała ;-)

Opublikowano

Akwarium fajna sprawa przechodziłem przez większość gatunków kończąc na paletkach :) fajne zachowanie miały księżniczki z burundii że tak powiem były charyzmatyczne :) ciekawe było również rozmnażanie glonojadów, miałem na to sposób który nigdy nie zawiódł niczym na zawołanie :D

Opublikowano

Akwarium fajna sprawa przechodziłem przez większość gatunków kończąc na paletkach :) fajne zachowanie miały księżniczki z burundii że tak powiem były charyzmatyczne :) ciekawe było również rozmnażanie glonojadów, miałem na to sposób który nigdy nie zawiódł niczym na zawołanie :D

Ja probuje je rozmnozyc i nie chca cholery :lol:

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Akwarium fajna sprawa przechodziłem przez większość gatunków kończąc na paletkach :) fajne zachowanie miały księżniczki z burundii że tak powiem były charyzmatyczne :) ciekawe było również rozmnażanie glonojadów, miałem na to sposób który nigdy nie zawiódł niczym na zawołanie :D

jak rozmnarzałes te glonojady?i jak poznac samca i samice?

Opublikowano

samiec ma zazwyczaj rogi tak jak ten osobnik

raste3.jpg

a samica tak wygląda

723.jpg

Rozmnaża się dosyć łatwo wstawić im orzecha kokosowego lub coś podobnego i już mamy ikrę gorzej jest utrzymać maluchy

Opublikowano

czyli mam samice.trzeba kupic samca.tylko czy beda miec w sklepach?tego orzecha to pewnie z jakąś dziurą?

Opublikowano

Tak jak iglo :)


Albo jakaś ozdoba z jednym wejściem

Opublikowano

aha.ok.bede cos myslał o tym.gupiki i mieczyki mi sie ladnie kocą. :decayed:

Opublikowano

hehe to na potęgę się rozmnaża

Opublikowano

gupiki tak.bojownik ma co jesc. :grin:

Opublikowano

U mnie bocja kontroluje populacje. Wszystko mniejsze od neona to pokarm [emoji23] [emoji23] [emoji23]

nadane z nory szczura

Opublikowano

76kbaxzj.jpg

o6u92kkt.jpg

pany jak nazywa sie ten glonojad?sory za jakosc zdjec,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.