Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

tej wiosny zadnych dla mnie fajnych nie znalazlem. Kolejna przymiarka na przelomie kolejnej zimy/wiosny. Na ten moment negocjuje z jhm.... ale slabo mi idzie.

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 09:39 ----------

Maly update, filmik lepszej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienione zawieszenie lemfolder, polerka reflektorów, filtr paliwa, przeglad lpg.

Na pustawym baku lpg od 2 biegu od okolo 5800rpm zaczyna spadac troche cisnienie na reduktorach, wiec i pewnie robi sie lekko ubogo. Na szczescie dosc rzadko na lpg go tak krece :).

Zalozone zimówki i ..... niestety okazalo sie ze obie przednie letnie po wewnatrznej stronie na calym obwodzie bocznej sciany maja podluzne głębokie pęknięcia..... sic!!!

Udalo sie tez kilkukrotnie wygrac z S6 2002 manual i z kreski i z lotnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie tez kilkukrotnie wygrac z S6 2002 manual i z kreski i z lotnego ;)

gratuluje ;D jako byly posiadacz s6 c5 manual :P

winczako mam pytanie ... orientujesz sie moze jakie obroty masz np przy 180km/h na 6 biegu ? i jake obroty mialby tiptronik w s4 b6 przy tej predkosci ? ( lub np przy 140km/h )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w przypadku tiptronica ale swoje w manualu sprawdze i dam znac

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

manual: 140km/h --> ok 3500rpm.

180km/h --> ok 4500rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 ma w sobie to coś - zakochałem się w tym silniku od pierwszego... słyszenia :decayed:

Bartek, ja ponownie zakochałem się w tym dźwięku po dzisiejszym spocie w Krakowie na którym Paweł się zjawił powyższą S4, dzięki wielkie za odwiedziny ekipy pod Wawelem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 180/h 4500 rpm.. Hm troszkę sporawo u mnie tez w 3.0 multi 180 i rowno 3000rpm. Spalanko chyba większe przez toprawda?

temat dotyczy silnika 4.2 V8*

(u mnie w multi przy 180 jest tez 3 tys obr ):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki PABLO, również miło było was odwiedzić ;)

Kaiser26 - ?? hmmmm a jaką prędkość masz przy 7200rpm na VI biegu? kwestia przełożeń .... btw kolega wczesniej pytal, bo porównywal tipa i manuala w S4. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się już zakochałem w dzwięku tego silniczka,miło było poznać i nas odwiedzić na spocie poznańskim :decayed: autko kosa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać... no i "dizel" podnoszący V8 - widok bezcenny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać... no i "dizel" podnoszący V8 - widok bezcenny :decayed:

:decayed: mogłem go dłużej potrzymać na kablach,może bym wyssał z niego troche mocy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączałeś kable to skorzystałem z okazji, że nie patrzysz i skopiowałem błędy z jego sterownika silnika do Twojego :decayed:

..chyba się udało bo na starej A2 V8 ładnie leciało. A jak tam Twój klekot? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączałeś kable to skorzystałem z okazji, że nie patrzysz i skopiowałem błędy z jego sterownika silnika do Twojego :decayed:

..chyba się udało bo na starej A2 V8 ładnie leciało. A jak tam Twój klekot? :grin:

Daje rade :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie, również bardzo miło było Was poznać :). Do poznania jezdze na zjazdy uczelniane, wiec postaram się odwiedzić spoty w najblizszych miesiacach ;)

Bart-S olbrzymie podziękowania za pomoc. Bez tego to bym jechał do torunia co 10 kilometrów zmieniając pampersa... ;D

Dobrze, ze jechales przede mna, bo sam to bym sie cykal w takich warunkach, nie znajac okolicy, przemiesszczac 140/h ;)

Swoja droga aku to chyba do podmianki już... :(. Zdziwilem sie nieco cala sytuacja ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszyna, tylko pogratulować samochodu, pięknie chodzi to V8 :thumbup1:

Miło było poznać, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zawitasz u nas w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...