Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

mam gdzies blache z fiata 125p 1.5ME :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekówa.

c**j d*pa liści kupa, opony pirelli p-zero 235/40/18 ZR 95Y 4x :banan: kupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekówa.

c**j d*pa liści kupa, opony pirelli p-zero 235/40/18 ZR 95Y 4x :banan: kupione.

dobry wybór :thumbup1: ja jeździłem ostatnio na 225, komiczna jest różnica w cenie tych samych opon pomiędzy 225 a 235 prawie 2 stówki na sztuce :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pieknie brzmi, twoja podobnie na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ma tego pierdzenia.

Bardziej jak ta, chociaz tez troche inaczej: (ja mam cat back millteka ,ale downpipe seryjny z wywalonymi katami i wstawionymi rurami. Gdyby downpipe byl tez szerszy to byloby pewnie to pierdzenie, ale tego nie potrzebuje. I tak sie wszyscy odwracają jak docisnę gaz :banan:):

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 19:36 ----------

Sytuacja z dziś:

Światła, podjeżdża Nissan 370Z (gonił mnie chwile wczesniej). Chlopak w Nissanie otwiera szybkę, krótka gadka o silnikach, nissan w manualu. Żółte, zielone, równy start ( ja troche przymulilem, bez przytrzymanych obrotów i puszczonego sprzegla), ale przy 60 już jestem z przodu. Przy 100 ze 2-3 długości, przy 200 przewaga jeszcze się powiększyła. To chyba kolejny dowód, że samochód grubo łamie 5,5s ;))

BTW, Debil, kupiłem jeden nowy żarnik philipsa... okazało się że ma inną temp barwową niż pozostały... d*pa kupa kupiłem drugi nowy taki sam ;). Zaoszczedzić się nie dało, bo różnookim nie chce jeździć :P

Czym spolerować szybkę reflektora?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ma tego pierdzenia.

Bardziej jak ta, chociaz tez troche inaczej: (ja mam cat back millteka ,ale downpipe seryjny z wywalonymi katami i wstawionymi rurami. Gdyby downpipe byl tez szerszy to byloby pewnie to pierdzenie, ale tego nie potrzebuje. I tak sie wszyscy odwracają jak docisnę gaz :banan:):

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 19:36 ----------

Sytuacja z dziś:

Światła, podjeżdża Nissan 370Z (gonił mnie chwile wczesniej). Chlopak w Nissanie otwiera szybkę, krótka gadka o silnikach, nissan w manualu. Żółte, zielone, równy start ( ja troche przymulilem, bez przytrzymanych obrotów i puszczonego sprzegla), ale przy 60 już jestem z przodu. Przy 100 ze 2-3 długości, przy 200 przewaga jeszcze się powiększyła. To chyba kolejny dowód, że samochód grubo łamie 5,5s ;))

BTW, Debil, kupiłem jeden nowy żarnik philipsa... okazało się że ma inną temp barwową niż pozostały... d*pa kupa kupiłem drugi nowy taki sam ;). Zaoszczedzić się nie dało, bo różnookim nie chce jeździć :P

Czym spolerować szybkę reflektora?:wink:

:oklasky: na gazie?:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier 1200, 2000 i pasta :wink:

Sent from Rns-e 2010

ja nie masz mocnych odprysków na lampie to moze od 1200 troche pomoze.

jesli masz mocno spiaskowane klosze od kamyczków to bedziesz musiał zjechac mocno ja zazwyczja przy takiej operacji zaczynam od 360. i w góre. po polerce nakładam filtr uv i utwardzam płynnym szkłem. po takim zabiegu klosze są jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu powinienem poswiecic na polerowanie jednym papierem? Bo zrobilem po 5 min 1200,2000 , 2500, jakąś pastą i mam totalną mgłę...

filtr UV, plynne szkło...... gdzie coś takiego kupic..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu się tym zajmuje na codzień więc ma sprzęt. Co do długości polerowania to myślę że sam to musisz wyczuć, jak jest mgła to lec jeszcze 2000 i na to pasta bo pasta najważniejsza żeby wydobyć przezroczystość :grin: a najlepiej to polerka, parę minut i gotowe

Sent from Rns-e 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako świetna fura :slina:

sam nie wiem czy cieszyć się czy żałować że dopiero teraz kiedy już jestem umówiony żeby kupic klekota, przeczytałem ten wątek bo pewnie skusiłbym się na eSę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako świetna fura :slina:

sam nie wiem czy cieszyć się czy żałować że dopiero teraz kiedy już jestem umówiony żeby kupic klekota, przeczytałem ten wątek bo pewnie skusiłbym się na eSę :decayed:

bierz klekota bo lepiej idzie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako świetna fura :slina:

sam nie wiem czy cieszyć się czy żałować że dopiero teraz kiedy już jestem umówiony żeby kupic klekota, przeczytałem ten wątek bo pewnie skusiłbym się na eSę :decayed:

bierz klekota bo lepiej idzie:grin:

Możę 4.2TDI w a8 lepiej idzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako świetna fura :slina:

sam nie wiem czy cieszyć się czy żałować że dopiero teraz kiedy już jestem umówiony żeby kupic klekota, przeczytałem ten wątek bo pewnie skusiłbym się na eSę :decayed:

bierz klekota bo lepiej idzie:grin:

podobno porównywalnie, albo nie dużo gorzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako świetna fura :slina:

sam nie wiem czy cieszyć się czy żałować że dopiero teraz kiedy już jestem umówiony żeby kupic klekota, przeczytałem ten wątek bo pewnie skusiłbym się na eSę :decayed:

bierz klekota bo lepiej idzie:grin:

Możę 4.2TDI w a8 lepiej idzie:decayed:

aaaa, myslałem że chodzi o a4:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...