Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] kolejne body rs4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
To sie nazywa pasja i oddanie ,nie zrozumie tego posiadacz auta który kupił za 40tyś. dla lansu i wyrywania lasek podziw mam nadzieje że kiedyś uda mi sie zobaczyć twój projekt na żywo ...

15-20 tyś w ten kosz jet samych gratów do auta mam rozumieć ?

nie nie koszt obszycia foteli w NO.....koszt gratow jest wiekszy i to znacznie

Opublikowano

jest gruuubo,kozacki avancior,i tak z grubej rury poleciałeś,

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nieźle, nieźle... trzeba śledzić wątek :naughty:

Opublikowano
Uturbiony ABF w B5? najs :D

Przecież silnik to AFN:wink:

Opublikowano
Uturbiony ABF w B5? najs :D

Przecież silnik to AFN:wink:

Kowi tutaj chodzi o ABF'a

ogolnie powstaje tutaj podobny rs4 avant lecz motor bedzie z golfa ll 2.0 16v....szacowana moc ma byc ok 450-500ps...
Opublikowano

Pozamiatales planami a efekt końcowy będzie miazdzyl :decayed:

Opublikowano
Uturbiony ABF w B5? najs :D

Przecież silnik to AFN:wink:

Kowi tutaj chodzi o ABF'a

ogolnie powstaje tutaj podobny rs4 avant lecz motor bedzie z golfa ll 2.0 16v....szacowana moc ma byc ok 450-500ps...

:facepalm:

chodzi o to że w NO powstaje podobny projekt na bazie innego silnika, bo gdzie graty jak 230 czy 11 do benzyny:facepalm:

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Krzysiek mógłbyś wrzucić jakieś swieże foty co tam sie dzieje z białasem:naughty:

Opublikowano

Kto ogarniał Ci fotele?

Opublikowano

Krzysiek mógłbyś wrzucić jakieś swieże foty co tam sie dzieje z białasem:naughty:

czym tu sie chwalic z gowna dizla rs4 bedzie lepił, wannabie :facepalm:
Opublikowano

Krzysiek mógłbyś wrzucić jakieś swieże foty co tam sie dzieje z białasem:naughty:

czym tu sie chwalic z gowna dizla rs4 bedzie lepił, wannabie :facepalm:

:blowup:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka nowych fot na gorze

Opublikowano

środek masz w pyte ale to już ci mówiłem, z zewnątrz nie podoba mi się ta klapka wlewu jak dla mnie trąca wieśtuningiem, ale to moje zdanie oraz kolor felg bym zmienił bo zatracają się ich kształty, czerń może i ładna ale w ogóle kół nie widać patrząc z boku na auto :hi:

Opublikowano
  • Autor
środek masz w pyte ale to już ci mówiłem, z zewnątrz nie podoba mi się ta klapka wlewu jak dla mnie trąca wieśtuningiem, ale to moje zdanie oraz kolor felg bym zmienił bo zatracają się ich kształty, czerń może i ładna ale w ogóle kół nie widać patrząc z boku na auto :hi:

haha kolo idzie na sprzedaz ,ale zostaje czarne tylko inny model jak dojdzie gleba bo teraz jest 1be to bedziel epiej wygladalo......Klapka idzie w biel oczywiscie na wiosne, ta dostalem od kumpla bo poprzednia zgubil mi zaklad ktory mi malowal auto,

Opublikowano

aha to to spoko myślałem że to celowo z tą klapką, jakie koło planujesz??

Opublikowano
  • Autor
aha to to spoko myślałem że to celowo z tą klapką, jakie koło planujesz??

0.01 WHEEL / 3SDM dokladnie to tylko 9.5''

Opublikowano

białe zaciski? odważnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
białe zaciski? odważnie :naughty:

nie powinno byc zle....najwyzej codzienne bede je wycieral

Opublikowano
białe zaciski? odważnie :naughty:

nie powinno byc zle....najwyzej codzienne bede je wycieral

:shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.