Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] kolejne body rs4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krzysiek z napędem wszystko spasowało bez problemu ? mam na myśli sprzęgło 240 + komplet 6 z 2.5tdi ?

Opublikowano

na ostrów 2014 spię w twoim aucie :grin:

Opublikowano
na ostrów 2014 spię w twoim aucie :grin:

+ folia na siedzeniach :decayed:

Opublikowano
  • Autor
na ostrów 2014 spię w twoim aucie :grin:

juz raz cie zaprosilem na pokoje :grin::grin:

Opublikowano

Krzysiek czytaj pw czasem :whistling:

Opublikowano
  • Autor
krzysiek z napędem wszystko spasowało bez problemu ? mam na myśli sprzęgło 240 + komplet 6 z 2.5tdi ?

Kuba siadlo idealnie balem sie ze to przesuniecie 5.5mm jakos odznaczy se na otworach ale nie,wszystko zgralo sie perfect......no ale zeby rzezby nie bylo to byly sanki,wysprzeglik,kaseta i lapa prawa lub lewa(nie pamietam juz)od 2.5 v6,i rozrusznik(jesli ma byc mniejszy to valeo trza szukac,bo bosh jest znacznie wiekszy)

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Krzysiek czytaj pw czasem :whistling:

niewidzialem :kwasny: poszlo pw

Opublikowano
na ostrów 2014 spię w twoim aucie :grin:

juz raz cie zaprosilem na pokoje :grin::grin:

hahaha to salonu nie przekroczył:polew::polew::polew:

Opublikowano

Te te przyjemnie się spało na tym fotelu :kox:

Opublikowano
  • Autor
Te te przyjemnie się spało na tym fotelu :kox:

no widzisz a kurna niechciales przekroczyc progu,kur....trzeba bylo cie namawiac :grin::grin:

Opublikowano
Te te przyjemnie się spało na tym fotelu :kox:

no widzisz a kurna niechciales przekroczyc progu,kur....trzeba bylo cie namawiac :grin::grin:

nie chciał się wpraszać :grin:

Opublikowano
Te te przyjemnie się spało na tym fotelu :kox:

no widzisz a kurna niechciales przekroczyc progu,kur....trzeba bylo cie namawiac :grin::grin:

nie chciał się wpraszać :grin:

Kultura musi być :guma:

Opublikowano

Poryłes Mi Beret tym autem:facepalm: Dla mnie miazga

Opublikowano

Krzysiek top 10 najlepszych :naughty::kox:

Opublikowano

Ja pier**le dopiero trafiłem na Twój wątek...:facepalm: fura miażdży suty, z rana mi ciśnienie skoczyło:slina::slina::slina: graty i wytrwałości w dalszym modzeniu:wink:

Opublikowano
  • Autor

dzieki,dzieki panowie zostalo kilka detali to zrobienia i bedzie malyna...plastyki pod mache wysmalcowane na bialo czekaja na montaz ale dopuki oslony pod auto niezaloze to poczekaja,zostalo pomontowac kratki,halo,elektrycz.skladane 2xduze lustra...instalka juz pociagnieta i pare pier**l z elektryki...takze jest co robic jeszcze

Opublikowano

Krzysiu liftowe lampy bo dostaniesz po d*pie :bicz2:

Opublikowano

mefju ma na opchniecie jeszcze lexy, ja bym brał :banan:

Opublikowano

Chłopie z,jebałeś mi psychike tym autem:facepalm: Mój ideał

Opublikowano

Krzycho, wyebales w niego tyle szmalu ze miałbyś za to RS4 B7 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Krzycho, wyebales w niego tyle szmalu ze miałbyś za to RS4 B7 :decayed:

:polew::polew: i 10 lat mlotszego,a tak naprawde mialbym tylko jesli moglbym na pl blachach jezdzic...tutaj auto wyszlo mnie taniej niz s4 b5...o jakies 30tys zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.