Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja A4 B7 - Schwarze Perle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak klikniesz u dołu posta na edytuj to będziesz mógł zrobić na nowo wszystko co chcesz,

ponadto jak masz rozwinięte menu edycji czcionki to tam jest ikonka insert image 13-sta od lewej w drugim rzędzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

"Insert image"? - nie wkleje zdjęcia z kompa tylko muszę je umieścić np na fotosiku i wkleić adres do tej fotki.A jak rozwinę " edytuj post" to mogę tylko usunąć fotkę a nie mogę zamieścić innej

Opublikowano

To mogłeś całość robi na RS4 B7 przód i progi też a nie takie klejenie. :hi:

Opublikowano
  • Autor

żeby całość zrobić od razu na rs4 to trzeba wyłożyć więcej kaski niż kosztuje nowe auto. Ja to robię etapami a na dodatek brat ma warsztat blacharsko-lakierniczy i gdy jest trochę luzu u niego rezamy moją furkę. Kosztów za robotę nie ma a jak są to minimalne.

Opublikowano

w jaki sposób multitronic współgra z Quattro i z silnikiem 4.2V8 ?? Fabrycznie multroniici wsadzano do aut FWD o stosunkowo małej mocy ?

Opublikowano
w jaki sposób multitronic współgra z Quattro i z silnikiem 4.2V8 ?? Fabrycznie multroniici wsadzano do aut FWD o stosunkowo małej mocy ?

Multi nigdy w Q nie było, poza tym 4.2 rozniósł by tą skrzynie na miał :decayed:

Opublikowano

w pierwszym twoim poście , czyli tam gdzie masz zdjęcia jest edytuj :wink:

trochę złą drogę wybrałeś ale ważne że tobie sie podoba :wink:

Opublikowano
w pierwszym twoim poście , czyli tam gdzie masz zdjęcia jest edytuj :wink:

trochę złą drogę wybrałeś ale ważne że tobie sie podoba :wink:

D O K Ł A D N I E i jak już klikniesz edytuj to możesz zrobić wszystko

jak całość przerobisz na b7 okey ale to nie lepiej wtedy było od razu przód ori od rs4 ładować :wink:

no ale ważne żeby właściciel z chęcią po pracy lub w weekend nie mógł się doczekać aż wsiądzie do furmanki :decayed:

Opublikowano

O f*ck przy tym mój grill to seria.

Ciężko coś powiedzieć bo pewnie się napracowaleś. Tylko NIE

Opublikowano
  • Autor
w jaki sposób multitronic współgra z Quattro i z silnikiem 4.2V8 ?? Fabrycznie multroniici wsadzano do aut FWD o stosunkowo małej mocy ?

Multi nigdy w Q nie było, poza tym 4.2 rozniósł by tą skrzynie na miał :decayed:

Wiem że multi z tym silnikiem nie było i u mnie też nie będzie, jak pisałem wyżej będzie manual. Quatro też w tej chwili nie jest zamontowane. Kupiłem swoją audikę z silnikiem 2.0 ALT i multiskrzynią. Kupiłem też po dachowaniu RS4 z 2006 roku niestety tylko z silnikiem bez skrzyni biegów i bez zastrzału pedałów wiele rzeczy właściciel posprzedawał ale Quatro jest. Silnik już przełożyłem muszę dokupić skrzynię sprzęgło, zastrzał pedałów i jeszcze kilka drobiazgów to będę mógł założyć Quatro

Opublikowano

Misja na RS4 zaliczona. Teraz zrób z tego R8 :decayed:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Łoooooo ja pierdziu !!!! Dopiero ten wątek znalazłem !!! Fajne B6/B7/B8/S4/RS4/s line :doh::wallbash::polew:

Opublikowano

+1:grin:

Opublikowano

sorry ale dla mnie to jest jakieś nie porozumienie. te felgi sa fatalne ten przód jest porażką... naprawde b6 moze wyglądać świtnie bez usiłowania "odświerzenia" tego auta duzym grillem. jesli tobie sie podoba to ok... ale znaczki rs4 to powinienes wyrzucić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.